19-01 Lyžování v Bosně

Lyžování v bosenské Jahorině 

Lyžování v Jahorině má neopakovatelnou atmosféru. Skvěle sjezdovky, pohodový balkánský přístup, výborné jídlo. Ubytování v hotelu u sjezdvky s bufetovou polopenzí a skipasem. Cestou tam i zpět navštívíme termální bazén s vodou 38 stupňů a podzemní labyrint Ravne v bosenském údolí pyramid.

Ukončeno

Pokud ještě nevíte, kam byste se vydali na lyže, pak vám nabízíme unikátní lyžování v nejoblíbenějším středisku na Balkáně, v „olympijské“ Jahorině. Lyžování na olympijských sjezdovkách má neopakovatelnou atmosféru. Najdete zde 20 km upravených sjezdových tratí všech obtížností. V provozu jsou 2 šestisedačkové lanovky, 4 vleky a 3 sedačkové lanovky o celkové přepravní kapacitě 10 000 osob za hodinu. Na svazích najdete desítky stylových hospůdek s živou balkánskou muzikou a skvělým jídlem.

Program

1.den – noční přejezd do Bosny
2.den – ráno navštívíme přírodní termální bazén s teplotou vody 38 stupňů. Navštívíme bosenské údolí pyramid, kde projdeme podzemní labyrint Ravne. V podvečer příjezd na ubytování v Jahorině. Večeře a seznamovací balkánský večírek:)
3. den – bufetová snídaně, celodenní lyžování v Jahorině, bufetová večeře
4. den – bufetová snídaně , celodenní lyžování v Jahorině, bufetová večeře
5. den – bufetová snídaně, celodenní lyžování v Jahorině, bufetová večeře. Podle zájmu možnost navštívit archeologické muzeum v Sarajevu, které je největší v Evropě, večer v Sarajevu s večeří ve vyhlášeném steak-haus (fakultativně).
6. den – bufetová snídaně, celodenní lyžování v Jahorině, bufetová večeře
7. den – bufetová snídaně, po snídani opustíme ubytování, celodenní lyžování v Jahorině, navečer odjezd domů
8. den – noční přejezd, příjezd v ranních hodinách

Cena zahrnuje: doprava, 5 nocí ubytování v hotelu u sjezdovky s bufetovou polopenzí, skipas na 5 dní, vstup do termálů.

Cena nezahrnuje: Vstup do labyrintu Ravne pod pyramidou Slunce (5 eur/osoba), výlet do Sarajeva s návštěvou muzea (12 eur/osoba). V ceně není pojištění, které si můžete sjednat u své zdravotní pojišťovny.


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Nebaví vás ležet na pláži a popíjet předplacené drinky? Chcete zažít víc? Pojeďte s námi.

210 total views, 3 views today