19–06 Srbsko pyramida Rtanj, nebeské město a záhadné mohyly

3,543 total views, 3 views today

Srbsko – pyramida Rtanj, nebeské město, tajemné mohyly, léčivá jeskyně a Slovanský šaman

Pupek světa a první pyramida světa Rtanj v Srbsku. Sochy bohů, Slovanské megapolis Vrbové město, unikátní kostra mamuta, nebeské město, dvě záhadné mohyly, výprava do jeskynního komplexu, návštěva Slovanského šamana.

Ukončeno – cesta v roce 2020 se uskuteční 3 – 8.6.2019. Info: +420 777 770 609

Jednou ročně pořádáme unikátní cestu do Srbska na bájnou pyramidu Rtanj. Cestou navštívíme kdysi hlavní město pro východní Evropu, uvidíme kompletní kostru mamuta v jeho smrtelné poloze. Celý den nám bude trvat cesta až na vrchol pyramidy Rtanj. Uvidíme Nebeské město a dvě záhadné mohyly. Exkluzivně prozkoumáme jeskyni kde je vysoká hladina negativních iontů a mírná radioaktivita – velmi příznivě působí na lidský organizmus.

16-06-srbsko-mohyly

Program

1. den: Noční přejezd do Srbska
2. den: Vinča, břehu Dunaje navštívíme unikátní muzeum a vykopávky, kde byly nalezeny artefakty staré 7.500 let. Navštívíme ruiny římského města, které bylo ve své době hlavním městem pro celou východní Evropu. Po prohlídce města navštívíme světový unikát – kompletní kostru mamuta, který náhle zemřel a dodnes zůstal ve smrtelné poloze. V podvečerních hodinách příjezd na ubytování pod pyramidou Rtnaj.
3. den: Celodenní výstup na vrchol srbské přírodní pyramidy Rtanj. Průzkum okolí.
4. den: Průzkum unikátních jeskyní pod pupkem světa (dl. 5 km) s vysokou hodnotou až 2.000.000 záporných iontů/cm3. večer temály. Co jsou záporné ionty? →
5. den: ruiny starého města, které se nazývalo Nebeské město, dvě prastaré mohyly nad nebeským městem, letní slunovrat. U mohyl můžeme být dlouho do noci, pak se vrátíme zpět na hotel.
6. den: odjez domů

Některý den navštívíme Slovanského šamana.

Dojmy a zážitky z předchozí cesty do Srbska →

 

16-06-srbsko-felix1

V ceně: doprava, 4 x ubytování v etnohotelu pod pramidou Rtanj se snídaní, vstupy, průvodci a překladatel. V hotelů mají ubytovaní bezplatný vstup do bazénu a welnes.

16-06-srbsko-jeskyne1

Zapomeňte na starosti a práci, vnímejte jedinečnost místa. Vždy skvělá parta lidí, vzrušující nová poznání a velký příběh, to je Bosna. Ne nadarmo se dnes tvrdí – kdo nebyl v bosenském údolí pyramid, jako by nežil. Těším se na vás.

Klub Nový cestovatel z.s. spojuje přátele cestování s časopisem WM magazín Skryté Skutečnosti. Expedice nejsou vedeny cestovní kanceláří.

První video z průzkumu pupku světa a Nebeského města →


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Nebaví vás ležet na pláži a popíjet předplacené drinky? Chcete zažít víc? Pojeďte s námi.