19-10 energie bosenských pyramid

3,126 total views, 6 views today

Energie bosenských pyramid

Pobyt zaměřený na zdraví. Kamenné koule v Zavidoviči, pyramida Slunce a Měsíce, královská mohyla ve Vratnici. Relaxační pobyt v podzemním labyrintu Ravne, kondiční diagnostika. Navštívíme termální bazén a Sarajevo.

Termín: 25.–29. 10. 2019
Cena: 7.400 Kč / 290 €

Nástupní místa: Brno (21.00), Bratislava (22.45)

Obsazeno – přihlášení pouze jako náhradník. Můžete si vybrat další termíny našich cest do Bosny.

Přihláška ke stažení zde →      

Program

1. den: Noční přejezd do Bosny
2. den: Kamenné koule v Zavidoviči, největší kamenná koule na světě, koupání v termálních bazénech s vodou 38 °C, příjezd do Visoka, ubytování v hotelu. Po večeři možný výstup na vrchol pyramidy Slunce, nebo pobyt po zavírací době v podzemním labyrintu Ravne, nebo večerní termály.
3. den: Po snídani vyhlídka Belveder, podzemní labyrint Ravne s průvodcem, bloky na východní straně pyramidy Slunce, výstup na vrchol pyramidy, nový archeologický park Ravne 2. Po večeři volný program, možnost koupání v přírodních termálech, nebo návštěva labyrintu Ravne po zavírací době.
4. den: Po snídani mohyla ve Vratnici a pyramida Měsíce. Po večeři výlet do Sarajeva, procházka pěším zónou, nákup suvenýrů
5. den: Po snídani odjezd z Visoka.

V ceně je: autobusová doprava, 3 x ubytování v hotelu s polopenzí, překladatel, předplatné elektronické verze časopisu WM magazín ročník 2019. V ceně není: vstupy dle programu s průvodcem Nadace a osobní cestovní pojištění.

Program bude upraven podle počasí. Pokud bude pršet, navštívíme v rámci ozdravného pobytu několikrát labyrint Ravne, termální bazén, nebo Sarajevo.

Aktuální ceník vstupů v Bosenském údolí pyramid, komentované s průvodcem Nadace BPS
   
Belveder – vyhlídka na pyramidu Slunce s průvodcem Nadace (v rámci programu *)   € 2,5
Pyramida Slunce – archeologická sonda 4, bloky, s průvodcem Nadace (v rámci programu*)   € 10
 Pyramida Slunce – vrchol, Stari Grad, s průvodcem Nadace (v rámci programu*)   € 5
 Labyrint Ravne – komentovaná prohlídka s průvodcem Nadace (v rámci programu*)   € 10
 Pyramida Měsíce – sondy na západní straně s průvodcem Nadace (v rámci programu*)   € 5
 Pyramida Měsíce – výstup na vrchol s průvodcem Nadace (v rámci programu*)   € 5
 Mohyla ve Vratnici s průvodcem Nadace (v rámci programu*)   € 5
 Archeologický a turistický park Ravne 2   € 5
 Labyrint Ravne – meditace, nebo ozdravný pobyt bez průvodce – samostatně. Cena za 1 hodinu:   € 5
 Labyrint Ravne – meditace po zavírací době – samostatně (objednává se dopředu). Cena za 1 hodinu:   € 10
* komentované prohlídky v rámci programu jsou vedeny v angličtině, český překlad zajišťuje Nový cestovatel z.s.

Program bude upraven podle počasí. Pokud bude pršet, navštívíme v rámci ozdravného pobytu několikrát labyrint Ravne, termální bazén, nebo Sarajevo.

Zapomeňte na starosti a práci, vnímejte jedinečnost místa. Vždy skvělá parta lidí, vzrušující nová poznání a velký příběh, to je Bosna. Ne nadarmo se dnes tvrdí – kdo nebyl v bosenském údolí pyramid, jako by nežil. Těším se na vás.

Klub Nový cestovatel z.s. spojuje přátele cestování s časopisem WM magazín Skryté Skutečnosti. Expedice nejsou vedeny cestovní kanceláří. Informace: jirimatejka@wmmagazin.cz, Tel: +420777770609

Visoko navštěvujeme od roku 2005. Dr. S. Osmanagiche jsme poprvé pozvali do Česka a na Slovensko již v roce 2014, kdy o pyramidách v Bosně ještě nikdo nic nevěděl. První dokument z přednášky v CZ a SK si můžete stáhnout zdarma zde →  Od toho času se staly bosenské pyramidy cílem mnoha zájmových skupin. Do Visoka přijíždí odborníci z celého světa. O nejnovějších archeologických objevech se dočtete v časopise WM magazín Skryté Skutečnosti.

Časopis WM magazín vybudoval v novém parku Ravne 2 tři podzemní energetické spirály jako dar Nadaci BPS. Více o energii spirál najdete zde → Energie spirál


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Nebaví vás ležet na pláži a popíjet předplacené drinky? Chcete zažít víc? Pojeďte s námi.