20-04 Srbsko, Lepenski Vir a pupek světa

1,365 total views, 9 views today

Srbsko – Lepenski Vir, mohyly a pyramida Rtanj v Srbsku

Novinka – první cesta do Lepenski Vir. Prozkoumáme stopy civilizace staré 7.000 let u Železných vrat na Dunaji. Navštívíme Borské jezero, dvě slovanské mohyly u Zaječaru. Poslední den vystoupíme na vrchol první pyramidy na světě, na bájný pupek světa Rtanj. Navštívíme slovanského šamana, který žije pod horou. Max. počet míst 16. 3x ubytování a doprava.

Termín: 16.–20. 4. 2020
Cena: 9.200 Kč / 360 €

Nástupní místa: Praha, Brno, Bratislava

Přihláška ke stažení zde →

Program

1. den: Noční přejezd do archeologického Srbska
2. den: Prohlídka unikátních artefaktů civilizace staré 7.000 let v Lepenskem Viru, ubytování.
3. den: Po snídani pojedeme do Zaječaru. Cestou zastavíme u Borského jezera, pak v Nebeském městě, nad kterým jsou dvě slovanské mohyly. Přejezd pod pupek světa Rtanj, ubytování v hotelu s bazénem v umělé jeskyni.
4. den: Po snídani celodenní výstup na vrchol srbské pyramidy Rtanj, která je první pyramida na světě. Spisovatel A. C. Clark ji nazval pupkem světa. Navečer navštívíme slovanského šamana.
5. den: Po snídani odjezd domů.

V ceně je: autobusová doprava, 3 x ubytování v hotelu se snídaní, překladatel. V ceně není: vstupy dle programu a osobní cestovní pojištění.

Zapomeňte na starosti a práci, vnímejte jedinečnost místa. Vždy skvělá parta lidí, vzrušující nová poznání a velký příběh o naší fantastické minulosti. Těším se na vás.

Naše fantastická minulosti. O  bájném, pupku světa v Srbsku se dočtete více v mé knize Naše fantastická minulost. Knihu si můžete objednat zde →


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Nebaví vás ležet na pláži a popíjet předplacené drinky? Chcete zažít víc? Pojeďte s námi.