21-11 Setkání v Evině jeskyni

21-11 Setkání v Evině jeskyni

0 Od Jiří Matějka

Iontová terapie posiluje imunitní systém Kdyby lidé žili v prostředí s přirozenou koncentrací záporných iontů, tak by se ušetřilo až 30 % nákladů na zdravotnictví.

Evina jeskyně je dnes hojně navštěvovaná díky prezentaci a měření zdravých vzdušných vitamínů, které provádí časopis WM magazín. Pro posílení imunity, zejména v dnešní době, jsou záporné ionty velkým zdravotním přínosem pro lidský organizmus → vzdušné vitamíny

Měření lehkých záporných iontů

Od roku 2019 měřím každý měsíc koncentraci vzdušných kyslíkových iontů v Evině jeskyni. Vysoká koncentrace je pouze v jedné části jeskyně a je stabilní (víc jak 2 miliony iontů/cm3 vzduchu). V jiných částech jsou hodnoty nízké a nestabilní. Již desetiminutový pobyt v prostředí s vysokou hodnotou je pro vše živé velmi prospěšné.

Dnes navštěvují Evinu jeskyni (Jáchymka) stovky lidí aby nečerpali zdravé ionty. Mnozí se stále vracejí a sdílejí se mnou své zdravotní zkušenosti a účinky iontů.

Pokud máte zájem vidět na vlastní oči odborné měření vzdušných iontů a znát místo s největší koncentrací, přijďte na některá další setkání v Evině jeskyni.

Měření bioenergie

Na cestách a setkáních měřím životní energii před vstupem do jeskyně a po výstupu jeskyně. Měření v Evině jeskyni provádím pravidelně již dva roky. Testy potvrzují, že delší pobyt v prostředí s vysokou koncentrací lehkých záporných iontů významně zvyšuje životní energii a posiluje imunitní systém. U některých účastníků došlo k poklesu bioenergie – to znamená, že organizmus začíná bojovat s nějakým zdravotním problémem. Měření provádím profesionálním přístrojem.

 

Je zřejmé, že pobyt v čisté přírodě, zejména v místech s vysokou koncentrací vzdušných záporných iontů, je velký zdravotní přínos pro vše živé. Některá „zdravá místa“ jsem měřil a popsal v předchozích číslech časopisu WM magazín. Nová zdravá místa hledám. Na nejzajímavějších místech se můžeme setkat – čtěte časopis WM magazín a Nový cestovatel.cz

Těším se na vás. Jiří Matějka

Více informací o měření v jeskyni najdete zde → http://www.wmmagazin.cz/category/evina-jeskyne/

Víc o zdravých místech najdete zde → http://www.wmmagazin.cz/category/zdrava-mista/


 

Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)