19-09 Léčivá energie pyramid a obelisk v Bosně

pyramidy v bosně, obelisk, novycestovatel.cz

Léčivá energie bosenských pyramid a záhadný Obelisk

Mimořádná expedice zaměřená na zdraví. Kamenné koule v Zavidoviči, záhadný obelisk v Bakiči, slovanské poutní místu u Olova, energie bosenských pyramid, pyramida Slunce a Měsíce, koupání v přírodních termálech, královská mohyla ve Vratnici, ozdravné pobyty v podzemním labyrintu Ravne, výlet do Sarajeva. Během pobytu budeme měřit vaši bioenergii.

Ukončeno

Program

1. den: Noční přejezd do Bosny
2. den: Kamenné koule v Zavidoviči, největší kamenná koule na světě. Záhadný obelisk v Bakiči, nejposvátnější místo v Evropě, rytiny pyramid hluboko v lesích, průzkum a měření bioenergie, příjezd do Visoka kolem 17 hod., ubytování v hotelu. Po večeři možný výstup na vrchol pyramidy Slunce.
3. den: Po snídani vyhlídka Belveder, podzemní labyrint Ravne s průvodcem, bloky na východní straně pyramidy Slunce, výstup na vrchol pyramidy, nový archeologický park Ravne 2. Po večeři volný program, možnost koupání v přírodních termálech, nebo návštěva labyrintu Ravne po zavírací době.
4. den: Po snídani mohyla ve Vratnici a pyramida Měsíce. Po večeři výlet do Sarajeva, procházka pěším zónou, nákup suvenýrů
5. den: Po snídani odjezd z Visoka. Předpokládaný příjezd do Bratislavy je v 19.00, do Brna 20.30, do Prahy 23.30.

V ceně je: autobusová doprava, 3 x ubytování v hotelu s polopenzí, překladatel, měření bioenergie a orgánové kondice. V ceně není: vstupy dle programu s průvodcem Nadace a osobní cestovní pojištění.

V ceně není: vstupy dle programu s průvodcem Nadace a osobní cestovní pojištění.

Aktuální ceník vstupů v Bosenském údolí pyramid, komentované s průvodcem Nadace BPS
Belveder – vyhlídka na pyramidu Slunce s průvodcem Nadace (v rámci programu *) € 2,5
Pyramida Slunce – archeologická sonda 4, bloky, s průvodcem Nadace (v rámci programu*) € 10
 Pyramida Slunce – vrchol, Stari Grad, s průvodcem Nadace (v rámci programu*) € 5
 Labyrint Ravne – komentovaná prohlídka s průvodcem Nadace (v rámci programu*) € 10
 Pyramida Měsíce – sondy na západní straně s průvodcem Nadace (v rámci programu*) € 5
 Pyramida Měsíce – výstup na vrchol s průvodcem Nadace (v rámci programu*) € 5
 Mohyla ve Vratnici s průvodcem Nadace (v rámci programu*) € 5
 Archeologický a turistický park Ravne 2 € 5
 Labyrint Ravne – meditace, nebo ozdravný pobyt bez průvodce – samostatně. Cena za 1 hodinu: € 5
 Labyrint Ravne – meditace po zavírací době – samostatně (objednává se dopředu). Cena za 1 hodinu: € 10
* komentované prohlídky v rámci programu jsou vedeny v angličtině, český překlad zajišťuje Nový cestovatel z.s.

Nová diagnostika

Budeme provádět speciální měření orgánové kondice před Bosnou a po Bosně. Nově budeme průběžně měřit úroveň vaší bioenergie– životní energie. Z výsledků lze zjisti vás aktuální zdravotní stav. Více o měření bioenergie najdete zde → http://www.wmmagazin.cz/pyramidy-v-bosne-bioenergie-labyrintu-ravne/

Zapomeňte na starosti a práci, vnímejte jedinečnost místa. Vždy skvělá parta lidí, vzrušující nová poznání a velký příběh, to je Bosna. Ne nadarmo se dnes tvrdí – kdo nebyl v bosenském údolí pyramid, jako by nežil. Těšíme se na vás.

Jirka a Tomáš

Klub Nový cestovatel z.s. spojuje přátele cestování s časopisem WM magazín Skryté Skutečnosti. Expedice nejsou vedeny cestovní kanceláří. Informace: jirimatejka@wmmagazin.cz, Tel: +420777770609

Visoko navštěvujeme od roku 2005. Dr. S. Osmanagiche jsme poprvé pozvali do Česka a na Slovensko již v roce 2014, kdy o pyramidách v Bosně ještě nikdo nic nevěděl. První dokument z přednášky v CZ a SK si můžete stáhnout zdarma zde →  Od toho času se staly bosenské pyramidy cílem mnoha zájmových skupin. Do Visoka přijíždí odborníci z celého světa. O nejnovějších archeologických objevech se dočtete v časopise WM magazín Skryté Skutečnosti.

Časopis WM magazín vybudoval v novém parku Ravne 2 tři podzemní energetické spirály jako dar Nadaci BPS. Více o energii spirál najdete zde → Energie spirál


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Nebaví vás ležet na pláži a popíjet předplacené drinky? Chcete zažít víc? Pojeďte s námi.

1,635 total views, 6 views today