20-04 Údolí bohů a pyramidy v Itálii

1,650 total views, 3 views today

Údolí bohů, pyramidy v Italské Gíze a Benátky

Novinka – první cesta do Itálie. Prozkoumáme Údolí bohů s tisící rytinami astronautů a unikátní tři pyramidy, které jsem pojmenoval Italská Gíza. Cestou zpět navštívíme Benátky.

Termín: 16.–20. 4. 2020
Cena: 12.500 Kč / 490 €

Nástupní místa: Praha, Brno, Bratislava

Přihláška ke stažení zde →

Program

1. den: Noční přejezd do údolí Val Camonica
2. den: Průzkum unikátních skalních rytin v Údolí bohů. Uvidíme slavné rytiny astronautů a podivných geometrických konstrukcí připomínající létající stroje.
3. den: Po snídani navštívíme lokalitu u Montevecchia, kde jsou tři stupňovité pyramidy postavené podle souhvězdí Orion. Ikdyž zde byly provedeny sondy prokazující jejich umělý původ, oficiální věda je nebere na vědomí.
4. den: Po snídani odjezd do Lido di Jesolo, kde budeme ubytovaní. Odpoledne návštěva Benátek. Na prohlídku slavných Benátek budeme mít spoustu času.
5. den: Po snídani odjezd z Lido di Jesolo domů.

V ceně je: autobusová doprava, 3 x ubytování v hotelu se snídaní, překladatel, předplatné elektronické verze časopisu WM magazín ročník 2019. V ceně není: vstupy dle programu a osobní cestovní pojištění.

Program a cena cesty se upřesňuje. 

Zapomeňte na starosti a práci, vnímejte jedinečnost místa. Vždy skvělá parta lidí, vzrušující nová poznání a velký příběh o naší fantastické minulosti. Těším se na vás.

Naše fantastická minulosti. O Italské Gíze a Údolí bohů se dočtete veškeré dostupné informace v nové knize Naše fantastická minulost. Knihu si můžete objednat zde →

Klub Nový cestovatel z.s. spojuje přátele cestování s časopisem WM magazín Skryté Skutečnosti. Expedice nejsou vedeny cestovní kanceláří. Informace: jirimatejka@wmmagazin.cz, Tel: +420777770609


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Nebaví vás ležet na pláži a popíjet předplacené drinky? Chcete zažít víc? Pojeďte s námi.