Bosna 18-06 – Letní slunovrat v údolí pyramid

 1,765 total views,  2 views today

Letní slunovrat v bosenském údolí pyramid

Kamenné koule, Bosenská pyramida Slunce a Měsíce, letní slunovrat v archeologickém parku Ravne 2, koupání v unikátních termálech, mohyla ve Vratnici, podzemní labyrint Ravne,, výlet do Sarajeva.

Uzavřeno

Program

1. den: Noční přejezd do Bosny
2. den: Kamenné koule v Zavidoviči, největší kamenná koule na světě, koupání v termálních bazénech s vodou 38 °C, příjezd na ubytování v hotelu u Visoka. 
3. den: Po snídani vyhlídka Belveder, podzemní labyrint Ravne s průvodcem, bloky na východní straně pyramidy Slunce, výstup na vrchol pyramidy, nový archeologický park Ravne 2. Po večeři volný program, možnost koupání v přírodních termálech, nebo návštěva labyrintu Ravne po zavírací době.
4. den: Po snídani mohyla ve Vratnici a pyramida Měsíce. Po večeři výlet do Sarajeva, procházka pěším zónou, nákup suvenýrů
5. den: Po snídani odjezd domů.
Budeme provádět diagnostiku orgánovým skenerem u každého z vás při cestě tam a zpět. Vezměte si sebou flešku pro uložení naměřených výsledků.

 

Aktuální ceník vstupů v Bosenském údolí pyramid, komentované s průvodcem Nadace BPS
   
Belveder – vyhlídka na pyramidu Slunce s průvodcem Nadace (v rámci programu *)   € 2,5
Pyramida Slunce – archeologická sonda 4, bloky, s průvodcem Nadace (v rámci programu*)   € 5
 Pyramida Slunce – vrchol, Stari Grad, s průvodcem Nadace (v rámci programu*)   € 2,5
 Labyrint Ravne – komentovaná prohlídka s průvodcem Nadace (v rámci programu*)   € 10
 Pyramida Měsíce – sondy na západní straně s průvodcem Nadace (v rámci programu*)   € 2,5
 Pyramida Měsíce – výstup na vrchol s průvodcem Nadace (v rámci programu*)   € 2,5
 Mohyla ve Vratnici s průvodcem Nadace (v rámci programu*)   € 2,5
 Labyrint Ravne – meditace, nebo ozdravný pobyt bez průvodce – samostatně. Cena za 1 hodinu:   € 2,5
 Labyrint Ravne – meditace po zavírací době – samostatně (objednává se dopředu). Cena za 1 hodinu:   € 10
 Archeologický a turistický park Ravne 2 € 2,5
* komentované prohlídky v rámci programu jsou vedeny v angličtině, český překlad zajišťuje Nový cestovatel z.s.    

Program bude upraven podle počasí. Pokud bude pršet, navštívíme v rámci ozdravného pobytu několikrát labyrint Ravne, termální bazén, nebo Sarajevo.

Zapomeňte na starosti a práci, vnímejte jedinečnost místa. Vždy skvělá parta lidí, vzrušující nová poznání a velký příběh, to je Bosna. Ne nadarmo se dnes tvrdí – kdo nebyl v bosenském údolí pyramid, jako by nežil. Těším se na vás.

Klub Nový cestovatel z.s. spojuje přátele cestování s časopisem WM magazín Skryté Skutečnosti. Expedice nejsou vedeny cestovní kanceláří. Informace:


Visoko navštěvujeme od roku 2005. Dr. S. Osmanagiche jsme poprvé pozvali do Česka a na Slovensko již v roce 2014. První dokument z přednášky v CZ a SK si můžete stáhnout zdarma zde →  Od toho času se staly bosenské pyramidy cílem mnoha zájmových skupin. Do Visoka přijíždí odborníci z celého světa. O nejnovějších archeologických objevech se dočtete v časopise WM magazín Skryté Skutečnosti.

Časopis WM magazín vybudoval v novém parku Ravne 2  tři podzemní energetické spirály jako dar Nadaci BPS. Více o eenrgii spirál najdete zde → Energie spirál


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Nebaví vás ležet na pláži a popíjet předplacené drinky? Chcete zažít víc? Pojeďte s námi.