Energie pyramid, koulí a minerálních vod

Energie Bosenských  pyramid, kamenných koulí a termálních vod

Téměř vše, co nás učí o historii lidstva, je špatně. V Bosně byly objeveny pyramidy a podzemní chodby. V údolí pyramid existuje několik pyramid: Slunce, Měsíce, Lásky, mohyla ve Vratnici, chrám matky Země a pyramida Draka. Dnes jsou přístupné mimo poslední dvě, všechyny starověké stavby.

Cena: 8.200 Kč / 300 €
Cena po slevě pokud jste již cestoval(a) s Novým cestovatelem z.s. 7.400 Kč / 270 €
Nástupní místa: Praha (18.00) – Brno (21.00) – Bratislava (22.45)

Přihláška ke stažení →

Sama Osmangiche jsme poprvé pozvali do Česka a na Slovensko již v roce 2014. Po letech máte možnost vidět nové objevy a události kolem bosenských pyramid. Počet míst omezen – 30.

Program

1. den: Noční přejezd do Bosny
2. den: Kamenné koule v Zavidoviči, největší kamenná koule na světě, koupání v termálnícvh bazénech s vodou 38 stupňů, příjezd do Visoka, ubytování v hotelu. Po večeři možný výstup na vrchol pyramidy Slunce, nebo pobyt po zavítací době v podzemním labyrintu Ravne.
3. den: Po snídani vyhlídka Belveder, podzemní labyrint Ravne s průvodcem, bloky na východní straně pyramidy Slunce, výstup na vrchol pyramidy, nový archeologický parka Ravne 2. Po večeři možnost koupání v přírodních termálech, nebo pobyt ve tmě v labyrintu Ravne.
4. den: Po snídani mohyla ve Vratnici, pyramida Měsíce s odpoledním pohoštěním na vrcholu pyramidy, energetické spirály v Ravne 2. Po večeři možnost koupání v přírodních termálech, nebo pobyt ve tmě v labyrintu Ravne.
5. den: Po snídani odjezd z Visoka.

Během pobytu budeme provádět diagnostiku orgánovým skenerem u každého z vás při cestě tam a zpět. Vemte si sebou flešku, výsledky testů vám nahrajeme.

Kamenne koule v Zavidovici

Zapomeňte na starosti a práci. Vnímejte jedinečnost místa. Vždy skvělá parta lidí, vzrušující nová poznání a velký příběh, to je Bosna. Ne nadarmo se dnes tvrdí – kdo nebyl v bosenském údolí pyramid, jako by nežil… Těším se na vás.

V ceně je doprava busem , 3 x ubytování v hotelu s polopenzí, základní vstupy, průvodce a překladatel.

* program upravíme dle počasí. Pokud bude pršet, navštívíme v rámci ozdravného pobytu vicekrát labyrint Ravne, nebo termální bazén.  Přihláška ke stažení →

Leták ke stažení →


Visoko pravidelně navštěvujeme od roku 2005. Dr. S. Osmanagiche jsme poprvé pozvali do Česka a na Slovensko již v roce 2014. První dokument z přednášky v CZ a SK si můžete stáhnout zdarma zde →  Od toho času se staly bosenské pyramidy cílem mnoha zájmových skupin. Do Visoka přijíždí mnoho odborníků z celého světa. O nejnovějších archeologických objevech se dočtete v časopise WM magazín.

Časopis WM magazín vybudoval v novém parku Ravne 2  tři podzemní energetické spirály jako dar Nadaci BPS. Více o eenrgii spirál najdete zde → Energie spirál


 Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Nebaví vás ležet na pláži a popíjet předplacené drinky? Chcete zažít víc? Pojeďte s námi.