Hatha jóga a energie bosenských pyramid

Jóga v bosenském údolí pyramid

Jóga v údolí pyramid se Sanjou. Můžete poprvé vyzkoušet jogu v bosenském údolí pyramid. Uvidíte kamenné koule, bosenské pyramidy Slunce a Měsíce, mohylu ve Vratnici a navštívíme podzemní labyrint Ravne.

Termín: 3 – 6. 8. 2017
Cena: 8.600 Kč / 320 €
Cena po slevě pokud jste již cestoval(a) s Novým cestovatelem z.s. 7.900 Kč / 290 €
Nástupní místo: Praha (18.00) – Brno (21.00) – Bratislava (22.45)

Přihláška na cestu ke stažení →

Program

1. den: Noční přejezd do Bosny
2. den: Ráno kamenné koule v Zavidoviči, největší kamenná koule na světě, příjezd do Visoka, ubytování v hotelu. Večeře. 19:30 – 21:30 park Ravne 2: „Jóga srdce“ Workshop. Spolu budeme dýchat, cvičit a poznávat se. Otevíráni 4. anáhata čakry, prostor pro otevíraní se a přijmutí, toho co je v nás a kolem nás.
3. den:
7:00 – 8:00 Ravne 2: Ranní Hatha Jóga. Lehká Joga pro povzbuzení a nastartování nového dne. 9:00 snídaně. Po snídani vyhlídka Belveder, podzemní labyrint Ravne s průvodcem, bloky na východní straně pyramidy Slunce, výstup na vrchol pyramidy. 16:30 – 17:30 Pyramida Slunce: „Pozdrav Slunci“ Pránájáma a cvičení sestavy Surja Namaskara. Po večeři volný program, možnost návštěvy labyrintu Ravne po zavírací době.
4. den:
7:00 – 8:00 Ravne 2: Ranní Hatha Jóga. Lehká Joga pro povzbuzení a nastartování nového dne. 9:00 snídaně. Po snídani mohyla ve Vratnici, archeologické nálezy na pyramodě Měsíce, výstup na vrcholové plato. 13:30 – 14:30 Pyramida Měsíce. „Pozdrav Měsici„. Pránájáma a cvičení sestavy Chandra Namaskara na vrcholu pyramidy Měsíce. večeře bude v 17:30. 19:30 – 21:30 Ravne 2: „Síla doteku“ Workshop. Budeme se společně a vzájemně poznávat, dotýkat a cítit sílu a svobodu doteku. Otevírání 2. svadhisthana čakry, místa naší sexuality.
5. den: Po snídani odjezd z Visoka.

Světem jógy nás bude provázet Sanja, které vede kurzy v Praze a v Sarajevu. Světem archeologie a nových objevů nejenom ve Visoku vás bude provázet Jirka a Tom. Vezměte si sebou vhodné oblečení a cvičební podložku. V případě deště máme zabezpečené prostory na hotelu.

V ceně: doprava busem, 3 x ubytování v hotelu s polopenzí, základní vstupy, průvodci Nadace, překladatel, jóga se Sanjou.

Přihláška na cestu ke stažení →

Zapomeňte na starosti a práci. Vnímejte jedinečnost místa. Poprvé můžete vyzkoušet jógu v atraktivním prostředí bosenského údolí pyramid. Vždy skvělá parta lidí, vzrušující nová poznání a velký příběh, to je Bosna. Ne nadarmo se dnes tvrdí – kdo nebyl v bosenském údolí pyramid, jako by nežil… Těšíme se na vás.

* program upravíme dle počasí. Pokud bude pršet, navštívíme v rámci pobytu několikrát labyrint Ravne, případně Sarajevo.


Visoko pravidelně navštěvujeme od roku 2005. Dr. S. Osmanagiche jsme poprvé pozvali do Česka a na Slovensko již v roce 2014. První dokument z přednášky v CZ a SK si můžete stáhnout zdarma zde →  Od toho času se staly bosenské pyramidy cílem mnoha zájmových skupin. Do Visoka přijíždí mnoho odborníků z celého světa. O nejnovějších archeologických objevech se dočtete v časopise WM magazín.

Časopis WM magazín vybudoval v novém parku Ravne 2  tři podzemní energetické spirály jako dar Nadaci BPS. Více o eenrgii spirál najdete zde → Energie spirál


 Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Nebaví vás ležet na pláži a popíjet předplacené drinky? Chcete zažít víc? Pojeďte s námi.