Léčivá síla bosenských pyramid

Energie pyramid a chiropraktika Jánoše

Kamenné koule, energie bosenských pyramid, koupání v termálech, mohyla ve Vratnici, ozdravné pobyty v labyrintu pod pyramidou Slunce, kondiční diagnostika, Sarajevo. NOVINKA: POJEDE S NÁMI UZNÁVANÝ CHIROPRAKTIK JÁNOŠ OLÁJOŠ – „KOVÁŘ KOSTÍ“.

Získáte informace o svém zdravotním stavu přímo od Janoša a můžete se podrobit jeho terapii. Bude vám po celou dobuk dispozici. Informace jsou pro všechny, osobní terapie bude zpoplatněna (50 EUR). Stovky lidí za ním jezdí stovky kilometrů, jen aby se s ním setkali na půl hodiny. Vy budete celé dny s ním.

Termín: 16 – 20. 11. 2017
Cena: .7.900 Kč / 290 €

Přihláška na cestu→

Program

1. den: Noční přejezd do Bosny
2. den: Kamenné koule v Zavidoviči, největší kamenná koule na světě, koupání v termálních bazénech s vodou 38 °C, příjezd do Visoka, ubytování v hotelu. Po večeři možný výstup na vrchol pyramidy Slunce, nebo pobyt po zavírací době v podzemním labyrintu Ravne, nebo večerní termály.
3. den: Po snídani vyhlídka Belveder, podzemní labyrint Ravne s průvodcem, bloky na východní straně pyramidy Slunce, výstup na vrchol pyramidy, nový archeologický park Ravne 2. Po večeři volný program, nebo možnost koupání v přírodních termálech, nebo návštěva labyrintu Ravne po zavírací době.
4. den: Po snídani mohyla ve Vratnici, pyramida Měsíce s odpoledním pohoštěním na vrcholu pyramidy. Po večeři výlet do Sarajeva, procházka pěším zónou, nákup suvenýrů
5. den: Po snídani odjezd z Visoka.

Po celu dobu bude s námi uznávaný chiropraktik Jánoš Olájoš.

Video:

Zapomeňte na starosti a práci. Vnímejte jedinečnost místa. Vždy skvělá parta lidí, vzrušující nová poznání a velký příběh, to je Bosna. Ne nadarmo se dnes tvrdí – kdo nebyl v bosenském údolí pyramid, jako by nežil… Těším se na vás.

Budeme provádět diagnostiku orgánovým skenerem u každého z vás při cestě tam a zpět. Vezměte si sebou flešku pro uložení naměřených výsledků.

V ceně: doprava busem, 3 x ubytování v hotelu s polopenzí, základní vstupy, průvodci Nadace a překladatel.


* program upravíme dle počasí. Pokud bude pršet, navštívíme v rámci ozdravného pobytu několikrát labyrint Ravne, termální bazén, nebo Sarajevo.

Přihláška na cestu→


Visoko pravidelně navštěvujeme od roku 2005. Dr. S. Osmanagiche jsme poprvé pozvali do Česka a na Slovensko již v roce 2014. První dokument z přednášky v CZ a SK si můžete stáhnout zdarma zde →  Od toho času se staly bosenské pyramidy cílem mnoha zájmových skupin. Do Visoka přijíždí mnoho odborníků z celého světa. O nejnovějších archeologických objevech se dočtete v časopise WM magazín.

Časopis WM magazín vybudoval v novém parku Ravne 2  tři podzemní energetické spirály jako dar Nadaci BPS. Více o eenrgii spirál najdete zde → Energie spirál


 Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Nebaví vás ležet na pláži a popíjet předplacené drinky? Chcete zažít víc? Pojeďte s námi.