Podzimní rovnodennost v bosenském údolí pyramid z Prahy

Kamenné koule, bosenské pyramidy, slavnost podzimní rovnodennosti v parku Ravne2 , koupání v termálech, mohyla ve Vratnici, výlet do Sarajeva.

Termín: 21 – 25. 9. 2017

 

 

Program

1. den: Noční přejezd do Bosny
2. den: Kamenné koule v Zavidoviči, největší kamenná koule na světě, koupání v termálních bazénech s vodou 38 °C, příjezd do Visoka, ubytování v hotelu. Po večeři možný výstup na vrchol pyramidy Slunce, nebo pobyt po zavírací době v podzemním labyrintu Ravne, nebo večerní termály.
3. den: Po snídani vyhlídka Belveder, podzemní labyrint Ravne s průvodcem, bloky na východní straně pyramidy Slunce, výstup na vrchol pyramidy, nový archeologický park Ravne 2. Po večeři volný program, nebo možnost koupání v přírodních termálech, nebo návštěva labyrintu Ravne po zavírací době.
4. den: Po snídani mohyla ve Vratnici, pyramida Měsíce s odpoledním pohoštěním na vrcholu pyramidy. Po večeři výlet do Sarajeva, procházka pěším zónou, nákup suvenýrů
5. den: Po snídani odjezd z Visoka.

Zapomeňte na starosti a práci. Vnímejte jedinečnost místa. Vždy skvělá parta lidí, vzrušující nová poznání a velký příběh, to je Bosna. Ne nadarmo se dnes tvrdí – kdo nebyl v bosenském údolí pyramid, jako by nežil… Těším se na vás.

V ceně: doprava busem, 3 x ubytování v hotelu s polopenzí, základní vstupy, průvodci Nadace a překladatel.

* program upravíme dle počasí. Pokud bude pršet, navštívíme v rámci ozdravného pobytu několikrát labyrint Ravne, termální bazén, nebo Sarajevo.


Visoko pravidelně navštěvujeme od roku 2005. Dr. S. Osmanagiche jsme poprvé pozvali do Česka a na Slovensko již v roce 2014. První dokument z přednášky v CZ a SK si můžete stáhnout zdarma zde →  Od toho času se staly bosenské pyramidy cílem mnoha zájmových skupin. Do Visoka přijíždí mnoho odborníků z celého světa. O nejnovějších archeologických objevech se dočtete v časopise WM magazín.

Časopis WM magazín vybudoval v novém parku Ravne 2  tři podzemní energetické spirály jako dar Nadaci BPS. Více o eenrgii spirál najdete zde → Energie spirál


 Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Nebaví vás ležet na pláži a popíjet předplacené drinky? Chcete zažít víc? Pojeďte s námi.