Srbsko 18-06 – Pyramida Rtanj, nebeské město a Slovanský šaman

1,590 total views, 12 views today

Pupek světa – pyramida Rtanj, nebeské město, tajemné mohyly, léčivá jeskyně a Slovanský šaman

Pupek světa a první pyramida světa Rtanj v Srbsku. Sochy bohů, Slovanské megapolis Vrbové město, unikátní kostra mamuta, nebeské město, dvě záhadné mohyly, výprava do jeskynního komplexu, návštěva Slovanského šamana.

Uzavřeno

Pořádáme unikátní cestu do Srbska na bájnou pyramidu Rtanj. Cestou navštívíme kdysi hlavní město pro východní Evropu, uvidíme kompletní kostru mamuta v jeho smrtelné poloze. Celý den nám bude trvat cesta až na vrchol pyramidy Rtanj. Uvidíme Nebeské město a dvě záhadné mohyly. Exkluzivně prozkoumáme jeskyni kde je vysoká hladina negativních iontů a mírná radioaktivita – velmi příznivě působí na lidský organizmus.

16-06-srbsko-mohyly

Program

1. den: Noční přejezd do Srbska
2. den: Vinča, břehu Dunaje navštívíme unikátní muzeum a vykopávky, kde byly nalezeny artefakty staré 7.500 let. Navštívíme ruiny římského města, které bylo ve své době hlavním městem pro celou východní Evropu. Po prohlídce města navštívíme světový unikát – kompletní kostru mamuta, který náhle zemřel a dodnes zůstal ve smrtelné poloze. V podvečerních hodinách příjezd na ubytování pod pyramidou Rtnaj.
3. den: Celodenní výstup na vrchol srbské přírodní pyramidy Rtanj. Průzkum okolí.
4. den: Průzkum unikátních jeskyní pod pupkem světa (dl. 5 km) s vysokou hodnotou až 2.000.000 záporných iontů/cm3. večer temály. Co jsou záporné ionty? →
5. den: ruiny starého města, které se nazývalo Nebeské město, dvě prastaré mohyly nad nebeským městem, letní slunovrat. U mohyl můžeme být dlouho do noci, pak se vrátíme zpět na hotel.
6. den: odjez domů

Některý den navštívíme Slovanského šamana.

 

16-06-srbsko-felix1

V ceně: doprava, 4 x ubytování v etnohotelu pod pramidou Rtanj se snídaní, vstupy, průvodci a překladatel. V hotelů mají ubytovaní bezplatný vstup do bazénu a welnes.

16-06-srbsko-jeskyne1

Zapomeňte na starosti a práci, vnímejte jedinečnost místa. Vždy skvělá parta lidí, vzrušující nová poznání a velký příběh, to je Bosna. Ne nadarmo se dnes tvrdí – kdo nebyl v bosenském údolí pyramid, jako by nežil. Těším se na vás.

Klub Nový cestovatel z.s. spojuje přátele cestování s časopisem WM magazín Skryté Skutečnosti. Expedice nejsou vedeny cestovní kanceláří.

První video z průzkumu pupku světa a Nebeského města →


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Nebaví vás ležet na pláži a popíjet předplacené drinky? Chcete zažít víc? Pojeďte s námi.