Srbsko 18-09 – Pupek světa Rtanj a nebeské město

Pupek světa Rtanj, první pyramida světa a nebeské město

Pupek světa a první pyramida světa Rtanj v Srbsku. Sochy bohů, Slovanské megapolis Vrbové město, unikátní kostra mamuta, nebeské město, dvě záhadné mohyly, výprava do jeskynního komplexu, návštěva Slovanského šamana.

Termín: 12 – 17. 9. 2018
Cena: 10.800 Kč / 420 €

Nástupní místa: Praha, Brno, Bratislava, Budapešť 

Příhláške ke stažení zde →      Darujte cestu svým blízkým. Dárkový cesrtifikát ke stažení zde →

 

Program:

 1. den: Noční přejezd do Srbska
  2. den: Vinča, břehu Dunaje navštívíme unikátní muzeum a vykopávky, kde byly nalezeny artefakty staré 7.500 let. Navštívíme ruiny římského města, které bylo ve své době hlavním městem pro celou východní Evropu. Po prohlídce města navštívíme světový unikát – kompletní kostru mamuta, který náhle zemřel a dodnes zůstal ve smrtelné poloze. V podvečerních hodinách příjezd na ubytování pod pyramidou Rtnaj. Večer setkání s pravoslavným popem Miloradem.
  3. den: Celodenní výstup na vrchol srbské přírodní pyramidy Rtanj. Průzkum okolí.
  4. den: Jeskyně (85.000 negativních iontů/cm3) s mírnou prospěšnou radioaktivitou, termály
  5. den: Ruiny starého města, které se nazývalo Nebeské město, dvě prastaré mohyly nad nebeským městem, letní slunovrat. U mohyl můžeme být dlouho do noci, pak se vrátíme zpět na hotel.
  6. den: odjez domů

Nové video z cesty do Srbska →

První video z průzkumu pupku světa a Nebeského města →

V ceně je  doprava, 3 x ubytování v etnohotelu  pod pyramidou Rtanj se snídaní, vstupy, průvodci a překladatel. V hotelů mají ubytovaní bezplatný vstup do bazénu. V ceně není pojištění na cesty, které si zajišťuje každý sám.

Článek o cestě do Srbska v červnu 2017 →

První video z průzkumu pupku světa a Nebeského města →

Klub Nový cestovatel z.s. spojuje přátele cestování s časopisem WM magazín Skryté Skutečnosti. Expedice nejsou vedeny cestovní kanceláří.


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Nebaví vás ležet na pláži a popíjet předplacené drinky? Chcete zažít víc? Pojeďte s námi.