Bosna 18-05 – týden v bosenském údolí pyramid

Kamenné koule, energie bosenských pyramid, koupání v termálech, mohyla ve Vratnici, ozdravné pobyty v labyrintu Ravne, dobrovolná práce v parku Ravne 2, výlet na tajemný obelisk v Olovu a výlet do Sarajeva.

Termín: 19. – 27.5.2018

Cena: 10.800 Kč / 420 €

Nástupní místa: Brno, Bratislava, Budapešť. Počet míst 18.

Přihláška ke stažení zde →

Program

 1. den: Noční přejezd do Bosny (odjezdy: Brno 20.1, Bratislava 22.00)
 2. den: Kamenné koule v Zavidoviči a největší kamenná koule na světě (s možností ochutnat originální bosenský gril mix-vege+normal : 10 eur/osoba připravovaný u koulí), koupání v termálních bazénech s vodou 38 °C, příjezd do Visoka, ubytování v hotelu. Možný nočního výstup na vrchol pyramidy Slunce.
  3. den: Po snídani vyhlídka Belveder, podzemní labyrint Ravne, bloky na pyramidě Slunce – vše s oficiálními průvodci Nadace. Navečer možnost výstupu na vrchol pyramidy, nebo koupání v přírodních termálech, nebo návštěva labyrintu Ravne po zavírací době.
  4. den: Po snídani mohyla ve Vratnici a pyramida Měsíce s možností ochutnat originální bosenský oběd (10 eur/osoba) na vrcholu pyramidy Měsíce.
  5. den: Po snídani navštívíme archeologický park Ravne 2. Prohlídka parku a práce na obnově energetických spirál, které jsme zde vybudovali jako dar Nadaci BPS.
  6. den: Celodenní výlet do oblasti města Olovo: tajemný obelisk; nejstarší poutní místo v Evropě; unikátní rytiny pyramid a spirál na megalitech!
  7. den: Průzkum pyramidy Draka, odpoledne osobní volno.
  8 den: osobní volno, v podvečer odjezd domů.
  9 den: V ranních hodinách příjezd do SR a ČR.

Po celou dobu pobytu budete mít k dispozici dva unikátní přístroje pro volné použití: Multifunkční generátor BG3 a magnetický pulser MPG 30. Více o přístrojích najdete zde →

V ceně je: doprava busem, 6 x ubytování v hotelu se snídaní, překladatel. V ceně není: vstupy dle programu s průvodcem Nadace (cca € 25 ) a pojištění na cestu.

Program bude upraven podle počasí a domluvy na místě.

Zapomeňte na starosti a práci, vnímejte jedinečnost místa. Vždy skvělá parta lidí, vzrušující nová poznání a velký příběh, to je Bosna. Ne nadarmo se dnes tvrdí – kdo nebyl v bosenském údolí pyramid, jako by nežil. Těším se na vás.

Fotoarchiv z bosenského údolí pyramid zde →

Klub Nový cestovatel z.s. spojuje přátele cestování s časopisem WM magazín Skryté Skutečnosti. Expedice nejsou vedeny cestovní kanceláří. 

Visoko navštěvujeme od roku 2005. Dr. S. Osmanagiche jsme poprvé pozvali do Česka a na Slovensko již v roce 2014. První dokument z přednášky v CZ a SK si můžete stáhnout zdarma zde →  Od toho času se staly bosenské pyramidy cílem mnoha zájmových skupin. Do Visoka přijíždí odborníci z celého světa. O nejnovějších archeologických objevech se dočtete v časopise WM magazín Skryté Skutečnosti.

Časopis WM magazín vybudoval v novém parku Ravne 2  tři podzemní energetické spirály jako dar Nadaci BPS. Více o energii spirál najdete zde → Energie spirál


 Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Nebaví vás ležet na pláži a popíjet předplacené drinky? Chcete zažít víc? Pojeďte s námi.