21-08 Pyramidy a obelisk v Bosně

21-08 Pyramidy a obelisk v Bosně

18. 7. 2021 0 Od Jiří Matějka

5 – 9.8.2021. Poznávací cesta do údolí pyramid v Bosně a obelisk

Kamenné koule, záhadný obelisk v Olovu, pyramida Slunce a Měsíce, labyrint Ravne, Mohyla Vratnica, termály a Sarajevo.

Kamenné koule v Zavidoviči, obelisk v Olovu, bosenská pyramida Slunce a Měsíce, archeologický park Ravne 2, podzemní labyrint Ravne 3, ozdravné pobyty v podzemním chodbách Ravne pod pyramidou Slunce, královská mohyla ve Vratnici, koupání v přírodní termální vodě, večerní výlet do Sarajeva.

Termín: 5. – 9. 8. 2021 / Cena: 7.800 Kč / 310 €

Nástupní místa: Brno (21.00), Bratislava (22.45). Minimální počet 6 osob.

Pro vstup do Bosny potřebujete test PCR, nebo antigenní test, oba ne starší 48 hodin, nebo potvrzení o očkování, nebo lékařské potvrzení o prodělání Covidu. Rád uvidím všechny, neočkované i očkované.

Přihláška ke stažení →

Program

1.den: Noční přejezd do Bosny
2. den: Kamenné koule v Zavidoviči – Mečevici s desítkoi koulí a Podubravlje s největší kamennou koulí na světě (s možností grilu u koulí) , navštívíme záhadný obelisk u Olova,  příjezd do Visoka, ubytování v hotelu. Po večeři možný výstup na vrchol pyramidy Slunce, nebo jiné po dohodě.
3. den: Po snídani vyhlídka Belveder a seznámení s historií objevu pyramid, mnohatunové bloky na severní pyramidě Slunce, výstup na vrchol pyramidy. Po večeři volný program, nebo návštěva labyrintu Ravne po zavírací době. případně termálního bazénu.
4. den: Po snídani přejezd na mohylu ve Vratnici, výstup na pyramidu Měsíce. Navečer prohlídka pěší zóny starého města v Sarajevu.
5. den: Po snídani odjezd v 7.30 hod. domů. Předpokládaný příjezd do Bratislavy je v 19.00, do Brna 20.30.

Obsah ceny

V ceně je: autobusová doprava tam i zpět, 3 x ubytování v hotelu s polopenzí, překladatel a průvodce po celou dobu pobytu, měření bioenergie přístrojem LEM.

V ceně není: vstupy dle programu s průvodcem Nadace, osobní cestovní pojištění, fakultativní pohoštění u koulí a na pyramidě Měsíce.

Ještě k dotazům: ano, můžete přijet i vlastní dopravou a bydlet jinde. Potkáme se u koulí, a pak 2 další dny budete s námi zkoumat a užívat svobodného ducha pyramid bez předsudků. Každý den s námi si ceníme 40 eur/osoba/den. Jsou to celkem tři dny naprosté duchovní svobody, pohody, výzkumů, zábavy a skvělých zážitků.. Těším se na vás. / Pozn: vstupné do tunelu a za průvodce nadace BPS si platíte sami… Tedy, sraz 6.8.2021 v cca 10.00 na koulích pro odvážné:) J.M.

A tímto zvu všechny, kdo se mnou byli alespoň jednou v Bosně na tuto skvělou cestu. A bylo vás se mnou asi 800. Nenabízím slevu, ale mimořádné překvapení:) Těším se na vás všechny….

Aktuální ceník vstupů v Bosenském údolí pyramid, komentované s průvodcem Nadace BPS
Belveder – vyhlídka na pyramidu Slunce s průvodcem Nadace (v rámci programu *). € 2,5
Pyramida Slunce – archeologické sondy 4, bloky, s průvodcem Nadace (v rámci programu*). € 10
Pyramida Slunce – výstup na vrchol s průvodcem Nadace (v rámci programu*). € 5
Labyrint Ravne – komentovaná prohlídka s průvodcem Nadace (v rámci programu*). € 10
Pyramida Měsíce – sondy na západní straně s průvodcem Nadace (v rámci programu*). € 5
Pyramida Měsíce – výstup na vrchol s průvodcem Nadace (v rámci programu*). € 5
Mohyla ve Vratnici s průvodcem Nadace (v rámci programu*). € 2,5
Labyrint Ravne – meditace, nebo ozdravný pobyt bez průvodce samostatně. Cena za 1 hodinu € 2,5
Labyrint Ravne – meditace po zavírací době, samostatně (objednává se dopředu). Cena za 1 hodinu. € 10
Pohoštění u kamenných koulí: € 10 (podle počasí, místní masové a vegetariánské speciality, kafe, čaj, voda)
Pohoštění na vrcholu pyramidy Měsíce: € 10(podle počasí, místní masové a vegetariánské speciality, kafe, čaj, voda)
Termální bazén – vstup € 3 + doprava naším autobusem € 5, nebo taxi (€ 20 za auto)
* komentované prohlídky v rámci programu jsou vedeny v angličtině, český překlad zajišťuje Nový cestovatel z.s.

Program bude upraven podle počasí.

Zapomeňte na práci a starosti, vnímejte jedinečnost místa. Vždy skvělá parta lidí, vzrušující nová poznání a velký příběh, to je Bosna. Ne nadarmo se tvrdí – kdo nebyl v bosenském údolí pyramid, jako by nežil.

Těšíme se na vás.

Jiří Matějka a Tomáš

Redakční fotoarchív →


Klub Nový cestovatel spojuje přátele cestování s časopisem WM magazín Skryté Skutečnosti. Poznávací cesty nejsou vedeny cestovní kanceláří. Informace: jirimatejka@wmmagazin.cz, Tel: +420777770609

Bosenské údolí pyramid navštěvuji od roku 2005. Dr. S. Osmanagiche jsem poprvé pozval do Česka a na Slovensko v roce 2014, kdy o pyramidách v Bosně ještě nikdo nic nevěděl. Dokument z přednášky v Praze  můžete shlédnout zde → O nejnovějších archeologických objevech v Bosně se dočtete v časopise WM magazín Skryté Skutečnosti →

Časopis WM magazín vybudoval v novém parku podzemní energetické spirály jako dar Nadaci BPS. Více o energii spirál najdete zde → Energie spirál


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

 2,187 total views,  2 views today