21-12 Slunovrat v Evině jeskyni

21-12 Slunovrat v Evině jeskyni

0 Od Jiří Matějka

21-12 Setkání v Evině jeskyni – nový slunovrat

28. a 29. 12. 2021 se uskuteční další setkání a společná iontová terapie v Evině jeskyni. Budu provádět kontrolní měření záporných iontů, bioenergie, obsah kyslíku v krvi a měření kondice speciálním přístrojem.

Iontová terapie posiluje imunitní systém Kdyby lidé žili v prostředí s přirozenou koncentrací záporných iontů, tak by se ušetřilo až 30 % nákladů na zdravotnictví.

Evina jeskyně je dnes hojně navštěvovaná díky prezentaci a měření zdravých vzdušných vitamínů, které provádí časopis WM magazín. Pro posílení imunity, zejména v dnešní době, jsou záporné ionty velkým zdravotním přínosem pro lidský organizmus → vzdušné vitamíny

Setkání v Evině jeskyni se uskuteční v úterý 28.12.2021 v 18.00 před jeskyní. Druhé setkání bude ve středu 29.12.2021 před Evinou jeskyní v 10.00 hod. Přijít můžete v pátek, nebo v sobotu. Vstupné dobrovolné.

28. 12. v 18.00 hod.

 • Co jsou záporné ionty
 • Měření záporných iontů
 • Měření vaší bioenergie před jeskyní a po iontové terapii
 • Iontová terapie v jeskyni spojená se zvukovou terapií (cca 45 minut)
 • Měření obsahu kyslíku v krvi před jeskyní a po iontové terapii
 • Měření orgánové kondice speciálním přístrojem, kdo bude mít zájem

29. 12. 2021 v 10.00 hod.

 • Co jsou záporné ionty
 • Měření záporných iontů
 • Měření vaší bioenergie před jeskyní a po iontové terapii
 • Iontová terapie v jeskyni (cca 45 minut)
 • Měření obsahu kyslíku v krvi před jeskyní a po iontové terapii
 • Měření orgánové kondice speciálním přístrojem, kdo bude mít zájem

Měření bioenergie

Na cestách a setkáních měřím životní energii před vstupem do jeskyně a po výstupu jeskyně. Měření v Evině jeskyni provádím pravidelně již dva roky. Testy potvrzují, že delší pobyt v prostředí s vysokou koncentrací lehkých záporných iontů významně zvyšuje životní energii a posiluje imunitní systém. U některých účastníků došlo k poklesu bioenergie – to znamená, že organizmus začíná bojovat s nějakým zdravotním problémem. Měření provádím profesionálním přístrojem.

Měření obsahu kyslíku v krvi

Kyslík a srdeční tep je nezbytný pro lidský život. Saturace hemoglobinu kyslíkem udává, kolik procent hemoglobinu a arteriální krvi je nasyceno kyslíkem. Proto je důležitým parametrem pro posouzení funkce dýchání. Nízká hodnota saturace hemoglobinu kyslíkem poukazuje převážně na choroby jako onemocnění dýchacích cest, astma, srdeční insuficience atd. U člověka s nízkou hodnotou saturace hemoglobinu kyslíkem se ve větší míře objevují příznaky jako dušnost, zvýšení srdeční frekvence, pokles výkonnosti, nervozita a náhlé pocení.

Saturace krve kyslíkem je ovlivněna řadou faktorů, u zdravých lidí by však v klidu neměla poklesnout pod 92–94 procent. Provedu měření saturace hemoglobinu kyslíkem před jeskyní a po iontové terapii v Evině jeskyni. Prostředí v jeskyni je bohaté na vzdušné lehké záporné ionty, které podporují proudění a okysličení krve v organizmu.

Měření orgánové kondice

Provedu profesionální měření vaší orgánové kondice.

Náhled na výsledky měření orgánové kondice si můžete stáhnou zde → http://wmmagazin.cz/stahni/mereni-nahled-vysledky.pdf

Každý zájemce dostane výsledky měření stavu vašeho organizmu ve srozumitelné formě včetně popisu. Pokud máte zájem o test, napište, nebo volete: T: +420777770609, E: jirimatejka@wmmagazin.cz.. Cena testu je 100 Kč.

Je zřejmé, že pobyt v čisté přírodě, zejména v místech s vysokou koncentrací vzdušných záporných iontů, je velký zdravotní přínos pro vše živé. Některá „zdravá místa“ jsem měřil a popsal v předchozích číslech časopisu WM magazín. Nová zdravá místa hledám. Na nejzajímavějších místech se můžeme setkat – čtěte časopis WM magazín a Nový cestovatel.cz

Těším se na vás. Jiří Matějka

Mapa – Evina jeskyně

Více informací o měření v jeskyni najdete zde → http://www.wmmagazin.cz/category/evina-jeskyne/

Víc o zdravých místech najdete zde → http://www.wmmagazin.cz/category/zdrava-mista/


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

 2,728 total views,  15 views today