23-04 Pyramidy v Bosně a krystaly

23-04 Pyramidy v Bosně a krystaly

Vyp Od Jiří Matějka

13 – 17.4.2023. Bosenské pyramidy, krystaly a obelisk

Kamenné koule, pyramida Slunce, podzemní labyrint Ravne,  hledání krystalů v horách, záhadný obelisk v Bakiči a Sarajevo.

Kamenné koule v Zavidoviči, tajemný obelisk u Olova, bosenská pyramida Slunce, archeologický park Ravne 2, ozdravné pobyty v podzemním chodbách Ravne pod pyramidou Slunce, hledání krystalů a večerní
výlet do Sarajeva.

Doprava busem tam i zpět, místní přejezdy, ubytování v pokojích 2-4 l. s vlastním sociálním zařízením, snídaně (bufetová), večeře.

Termín: 13. – 17. 4. 2023 / cena: 9.800 Kč / 405 €

Nástupní místa: Praha (18.00), Humpolec, benzinka (19.00), Brno (21.00), Bratislava (22.45).

Minimální počet účastníků 15 (zbývají poslední 4 místa).

Přihláška ke stažení →

Pojedeme minibusem – 18 míst. Velký autobus do hor nevyjede.

Program

1.den: Noční přejezd do Bosny
2. den: Kamenné koule v Zavidoviči s desítkou koulí (s možností grilu u koulí), příjezd do Visoka. Po večeři možný výstup na vrchol pyramidy Slunce.
3. den: Po snídani podzemní tunely Ravne, bloky na severní pyramidě Slunce, výstup na vrchol pyramidy. Po večeři
volný program, nebo návštěva labyrintu Ravne po zavírací době.
4. den: Po snídani přejezd do lokality s krystaly – hledaní krystalů, navečer prohlídka pěší zóny starého města v Sarajevu.
5. den: Po snídani odjezd v 7.30 hod. domů. Předpokládaný příjezd do Bratislavy je v 19.00, do Brna 20.30, do Prahy 23.30 hod.

Ubytování v centru města Visoko je na hotelu. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení.

Obsah ceny

V ceně je: autobusová doprava tam i zpět, 3 x ubytování v hotelu s polopenzí, překladatel a průvodce po celou
dobu pobytu, průběžné měření vaší bioenergie přístrojem LEM.
V ceně není: vstupy, osobní cestovní pojištění, fakultativní pohoštění u koulí, cena za hledání krystalů (25 eur) s
místním průvodcem.

Fotoarchív našich cest → 

Program bude upraven podle počasí.

Zapomeňte na práci a starosti, vnímejte jedinečnost místa. Vždy skvělá parta lidí, vzrušující nová poznání a velký příběh, to je Bosna. Ne nadarmo se tvrdí – kdo nebyl v bosenském údolí pyramid, jako by nežil.

Klub Nový cestovatel spojuje přátele cestování s časopisem WM magazín. Poznávací cesty nejsou vedeny cestovní kanceláří. Informace: jirimatejka@wmmagazin.cz, Tel: +420777770609

Bosenské údolí pyramid navštěvuji od roku 2005. Dr. S. Osmanagiche jsem poprvé pozval do Česka a na Slovensko v roce 2014, kdy o pyramidách v Bosně ještě nikdo nic nevěděl. Dokument z přednášky v Praze  můžete shlédnout zde  O nejnovějších archeologických objevech v Bosně se dočtete v časopise WM magazíni 

Časopis WM magazín vybudoval v novém parku podzemní energetické spirály jako dar Nadaci BPS. Více o energii spirál najdete zde  Energie spirál


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Těšíme se na vás.

Jiří Matějka a Tomáš