21-07 Bosna special

21-07 Bosna special

0 Od Jiří Matějka

Velká poznávací cesta Bosnou

Kamenné koule, obelisk v Olovu, bosenské údolí pyramid, Mostar, Blagaj, Daorseon, Megžugorje, vodpopády Kravice a moře.

Bosna speciál – kamenné koule v Zvidoviči, tajemný obelisk v Bakiči, Bosenské pyramidy, podzemní labyrint Ravne, Mostar, dervišův dům Blagaj, bosenská Trója Daorseon, poutní místo Medžugorje, koupání pod vodopády a koupání v moři.

Podle nových podmínek k cestě tam i zpět je potřeba PCR, nebo antigenní testy 48 hodin staré – které jsou zdarma. Pokud potřebujete „dobít baterky“, tak pojeďte s námi na letní slunovrat v Bosně… Těším se na vás. J.M. (pro informace o vstupu do Bosny mi zavolejte +420777770609)

Program

1.den: noční přejezd do Bosny
2. den: Kamenné koule v Zavidoviči, – Mečevici s desítkoi koulí a Podubravlje s největší kamennou koulí na světě (s možností grilu u koulí)  záhadný obelisk v Bakiči, příjezd do Visoka. Po večeři možný výstup na vrchol pyramidy Slunce.
3. den: Vyhlídka Belveder, podzemní labyrint Ravne, bloky pyramidy Slunce, pyramida Měsíce.
4. den: Mostar, Dervišův dům v Blagaj, kamenné stély (Stolac), Daorson – bosenská trója, Medžugorje – noční výstup na „horu zjevení“
5. den: Po snídaní odjezd na vodopády Kravice s koupáním, odpoledne pojedeme k moři. Večer cesta zpět do Visoka.
6. den: Po snídani odjezd v 7.30 hod. domů. Předpokládaný příjezd do Bratislavy je v 19.00, do Brna 20.30, do Prahy 23.30 hod.

Obsah ceny

V ceně je: autobusová doprava tam i zpět, 4 x ubytování v hotelu s polopenzí, překladatel a průvodce po celou dobu pobytu, měření bioenergie přístrojem LEM.

V ceně není: vstupy dle programu s průvodcem Nadace, osobní cestovní pojištění, fakultativní pohoštění u koulí a na pyramidě Měsíce.

Fotoarchiv →

Program bude upraven podle počasí.

Zapomeňte na práci a starosti, vnímejte jedinečnost místa. Vždy skvělá parta lidí, vzrušující nová poznání a velký příběh, to je Bosna. Ne nadarmo se tvrdí – kdo nebyl v bosenském údolí pyramid, jako by nežil.

Těšíme se na vás.

Jiří Matějka a Tomáš


Klub Nový cestovatel spojuje přátele cestování s časopisem WM magazín Skryté Skutečnosti. Poznávací cesty nejsou vedeny cestovní kanceláří. Informace: jirimatejka@wmmagazin.cz, Tel: +420777770609

Bosenské údolí pyramid navštěvuji od roku 2005. Dr. S. Osmanagiche jsem poprvé pozval do Česka a na Slovensko v roce 2014, kdy o pyramidách v Bosně ještě nikdo nic nevěděl. Dokument z přednášky v Praze  můžete shlédnout zde → O nejnovějších archeologických objevech v Bosně se dočtete v časopise WM magazín Skryté Skutečnosti →

Časopis WM magazín vybudoval v novém parku podzemní energetické spirály jako dar Nadaci BPS. Více o energii spirál najdete zde → Energie spirál


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)