22-03 Oprava spirál v Bosně

22-03 Oprava spirál v Bosně

0 Od Jiří Matějka

4 – 8.3.2022. Rekonstrukce energetických spirál v bosenském údolí pyramid.

Spirály, jako první instalaci v archeologickém parku Ravne 2 v bosenském údolí pyramid, daroval časopis WM magazín v roce 2016. Po letech provozu je nutné je opravit.

Počet účastníků je neomezený. Aktuální počet účastníků: 3

Tři kovové spirály, každá s průměrem 125 cm, jsme zakopali do země. Nad středem každé spirály jsou umístěny kamenné nášlapy. Dvě propojené levotočivé spirály zesilují energii ze země, jedna pravotočivá zesiluje energii z kosmu. Sestava tří spirál je orientované podle světových stran. Můj projekt, schéma a postup prací jsou vidět na fotkách.

Tři energetické spirály jsou velmi navštěvované a příznivě komentované. Mnoho lidí z celého světa cítí a využívá energii tří podzemních spirál. Místo je již sešlapané, původní zásypy a kamenné hranice poškozené. Proto jsem se rozhodl provést rekonstrukci.

Oprava spirál a kolaudace

Oprava spirál bude probíhat 5 – 6. 3. 2022. První den v sobotu (v 11.00) budu pracovat s pracovníky nadace Dr. Osmanagiche a dobrovolníky (čtenáři časopisu WM magazín a Nový cestovatel). Vytrháme trávu, obnovíme kamenné kruhy, zásypy a nášlapy. Druhý den dokončíme práce. Po práci dílo zkolaudujeme krátkou meditací a měřením bioenergie.

Poznámka: Doprava do Bosny je vlastními auty. Do Bosny odjíždíme v pátek 4.3.2022 v ranních hodinách. Opravíme spirály a ve volném čase navštívíme obelisk v Olovu a vykoupeme se v horkých termálech. Zpět se budeme vracet v úterý 8.3.2022. Ale můžete za námi přijet a pracovat jen v sobotu a neděli:)

Odměna za práci – kolaudace a vstup do podzemí

Pokud se vám chce, přijeďte nám pomoc. Jako odměnu za vykonanou práci půjdeme společně do tunelu Ravne, a také budete mít možnost navštívit Orgonovou komoru. Zavedu vás k prastarému jódovému prameni, vhodnému na problémy se štítnou žlázou. Zázračný pramen uvádí ve spisech již kupec Benátský a pro jeho léčivé účinky byl využíván bosenskými králi, římskými císaři, před nimi to byli antičtí Řekové, a ještě před nimi Slované …

Pokud máte chuť a chcete jet, napište, nebo zavolejte. Ubytovaní můžete být s námi, nebo si zajistíte sami.

Těším se na vás.

Jiří Matějka

Vše o bosenských pyramidách najdete zde →


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)