22-05 Energie pyramid v Bosně

22-05 Energie pyramid v Bosně

Vyp Od Jiří Matějka

19 – 23.5.2022. Energie bosenských pyramid.Kamenné koule, pyramida Slunce a Měsíce, labyrint Ravne, Mohyla Vratnica a Sarajevo.

Kamenné koule v Zavidoviči, bosenská pyramida Slunce a Měsíce, archeologický park Ravne 2, podzemní labyrint Ravne 3, ozdravné pobyty v podzemním chodbách Ravne pod pyramidou Slunce, královská mohyla ve Vratnici, podvečerní výlet do Sarajeva.

Termín: 19. – 23. 5. 2022 / Předběžná cena: 8.600 Kč / 350 €

Nástupní místa: Praha, Brno, Bratislava.. Obsazeno, již jen jako náhradník.

Přihláška ke stažení →

Program
1.den: Noční přejezd do Bosny
2. den: Kamenné koule v Zavidoviči – Mečevici s desítkoi koulí a Podubravlje s největší kamennou koulí na světě (s možností grilu u koulí) , příjezd do Visoka, labyrint Ravne s průvodcem, ubytování v hotelu. Po večeři možný výstup na vrchol pyramidy Slunce, nebo pobyt po zavírací době v podzemním labyrintu Ravne.
3. den: Po snídani vyhlídka Belveder a seznámení s historií objevu pyramid, mnohatunové bloky na severní pyramidě Slunce, výstup na vrchol pyramidy. Po večeři volný program, nebo návštěva labyrintu Ravne po zavírací době.
4. den: Po snídani přejezd na mohylu ve Vratnici, výstup na pyramidu Měsíce. Navečer prohlídka pěší zóny starého města v Sarajevu.
5. den: Po snídani odjezd v 7.30 hod. domů. Předpokládaný příjezd do Bratislavy je v 19.00, do Brna 20.30, do Prahy 23.30 hod.

Obsah ceny
V ceně je: autobusová doprava tam i zpět, 3 x ubytování v hotelu s polopenzí, překladatel a průvodce po celou dobu pobytu, měření bioenergie přístrojem LEM.
V ceně není: vstupy dle programu s průvodcem Nadace, osobní cestovní pojištění, fakultativní pohoštění u koulí a na pyramidě Měsíce.
Program bude upraven podle počasí.

Zapomeňte na práci a starosti, vnímejte jedinečnost místa. Vždy skvělá parta lidí, vzrušující nová poznání a velký příběh, to je Bosna. Ne nadarmo se tvrdí – kdo nebyl v bosenském údolí pyramid, jako by nežil.

Těšíme se na vás.
Jiří Matějka a Tomáš

Bosenské údolí pyramid navštěvuji od roku 2005. Dr. S. Osmanagiche jsem poprvé pozval do Česka a na Slovensko v roce 2014, kdy o pyramidách v Bosně ještě nikdo nic nevěděl. Dokument z přednášky v Praze  můžete shlédnout zde → O nejnovějších archeologických objevech v Bosně se dočtete v časopise WM magazín Skryté Skutečnosti →


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)