22-05 Setkání v Evině jeskyni

22-05 Setkání v Evině jeskyni

Vyp Od Jiří Matějka

13.5 a 14. 5. 2022 se uskutečnilo další setkání a společná iontová terapie v Evině jeskyni. Prováděl jsem kontrolní měření záporných iontů, bioenergie, obsah kyslíku v krvi a měření orgánové kondice speciálním přístrojem.

Iontová terapie posiluje imunitní systém Kdyby lidé žili v prostředí s přirozenou koncentrací záporných iontů, tak by se ušetřilo až 30 % nákladů na zdravotnictví.

Evina jeskyně je dnes hojně navštěvovaná díky prezentaci a měření zdravých vzdušných vitamínů, které provádí časopis WM magazín. Pro posílení imunity, zejména v dnešní době, jsou záporné ionty velkým zdravotním přínosem pro lidský organizmus → vzdušné vitamíny

Měření vzdušných záporných iontů

Již tři roky provádím každý měsíc měření vzdušných záporných iontů v Evině jeskyni (dnes Jáchymka). Koncentrace iontů se mění podle klimatických podmínek. Před jeskyní, ve spojovací chodbě a ve světelném dómu jsou dnes hodnoty velmi nízké. Před vstupem do jeskyně bylo cca 780 i-/cm3 a ve Světelném dómu jen 1.810 i-/cm3. Příčinou je současné suché klima.

Pouze na jednom místě byla koncentrace tzv. vzdušných vitamínů stabilně vysoká – víc jak 2 miliony i-/cm3 . Na tomto místě je již desetiminutový pobyt velkým zdravotním přínosem pro organizmus.

 

Měření bioenergie

Na cestách a setkáních měřím životní energii před vstupem do jeskyně a po výstupu jeskyně. Měření v Evině jeskyni provádím pravidelně již dva roky. Testy potvrzují, že delší pobyt v prostředí s vysokou koncentrací lehkých záporných iontů významně zvyšuje životní energii a posiluje imunitní systém. U některých účastníků došlo k poklesu bioenergie – to znamená, že organizmus začíná bojovat s nějakým zdravotním problémem. Měření provádím profesionálním přístrojem.

Měření obsahu kyslíku v krvi

Kyslík a srdeční tep je nezbytný pro lidský život. Saturace hemoglobinu kyslíkem udává, kolik procent hemoglobinu a arteriální krvi je nasyceno kyslíkem. Proto je důležitým parametrem pro posouzení funkce dýchání. Nízká hodnota saturace hemoglobinu kyslíkem poukazuje převážně na choroby jako onemocnění dýchacích cest, astma, srdeční insuficience atd. U člověka s nízkou hodnotou saturace hemoglobinu kyslíkem se ve větší míře objevují příznaky jako dušnost, zvýšení srdeční frekvence, pokles výkonnosti, nervozita a náhlé pocení.

Saturace krve kyslíkem je ovlivněna řadou faktorů, u zdravých lidí by však v klidu neměla poklesnout pod 92–94 procent. Provedu měření saturace hemoglobinu kyslíkem před jeskyní a po iontové terapii v Evině jeskyni. Prostředí v jeskyni je bohaté na vzdušné lehké záporné ionty, které podporují proudění a okysličení krve v organizmu.

Měření orgánové kondice

Provedu profesionální měření vaší orgánové kondice.

Náhled na výsledky měření orgánové kondice si můžete stáhnou zde → http://wmmagazin.cz/stahni/mereni-nahled-vysledky.pdf

Každý zájemce má výsledky měření stavu organizmu ve srozumitelné formě včetně popisu.

Je zřejmé, že pobyt v čisté přírodě, zejména v místech s vysokou koncentrací vzdušných záporných iontů, je velký zdravotní přínos pro vše živé. Některá „zdravá místa“ jsem měřil a popsal v předchozích číslech časopisu WM magazín. Nová zdravá místa hledám. Na nejzajímavějších místech se můžeme setkat – čtěte časopis WM magazín a Nový cestovatel.cz

Těším se na vás. Jiří Matějka


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)