Labyrint Ravne video

Labyrint Ravne video

0 Od Jiří Matějka

Podzemní labyrint Ravne v bosenském údolí pyramid

Labyrint Ravne

V bosenském údolí u města Visoko, asi třicet kilometrů od Sarajeva, byly v roce 2005 objeveny pyramidy. Pod pyramidou Slunce existuje podzemní komplex chodeb Ravne. Odborné výzkumy ukazují, že v Bosenském údolí pyramid existuje dosud neobjevená rozsáhlá síť podzemních chodeb. Systém tunelů spojuje všechny stavby, které mají nějaký historický význam. Během prvních výkopových pracích v tunelu bylo objeveno několik opracovaných megalitů. Vstup do podzemního labyrintu Ravne je vzdálen od bosenské pyramidy Slunce cca 2 kilometry.

Do Bosny jezdím pravidelně od roku 2006. Viděl jsem první vykopávky a nové objevy. Nejnovější informace z největšího archeologického projektu na světě najdete vždy v časopise WM magazín Skryté skutečnosti: http://wmmagazin.cz​ . Cesty a expedice do Bosny pořádá Nový cestovatel: http://novycestovatel.cz/aktualni-cesty​ .

Pokud se vám videa a články líbí, podpořte nás předplatným, nebo pojeďte se mnou nejenom na bosenské pyramidy. Těším se na vás. Jiří Matějka (+420777770609). . Naše dokumenty jsou originální, respektujte prosím autorská práva. Výroba dokumentů stála čas a peníze. Děkuji.