23-01 Lyžování v Bosně

23-01 Lyžování v Bosně

0 Od Jiří Matějka

Lyžování v Olympijském středisku Jahorina

7 – 14.1.2023. Lyžování v OC Jahorina má neopakovatelnou atmosféru. Skvěle upravené sjezdovky, pohodový balkánský přístup bez zbytečných zákazů, stylové hospůdky s živou hudbou, výbornou kuchyní, to vše nikde jinde snad ani nenajdete.

Termín: 7. – 14. 1. 2023 / Předběžná cena: 14.900 Kč / 550 €

Nástupní místa: Brno (21.00), Bratislava (22.45). Minimální počet účastníků: 12

Přihláška ke stažení →

 

Pokud stále nevíte, kam pojedete lyžovat, pak vám nabízíme unikátní lyžování v „olympijském středisku“ Jahorina. Ubytování je v hotelu u sjezdovky s polopenzí. Najdete zde 47 km upravených sjezdových tratí všech obtížností. V olympijském středisku je 16 kabinek a lanovek. Na svazích jsou stylové hospůdky s živou balkánskou muzikou a skvělým jídlem.

Ubytování v hotelu

Budeme ubytovaní v hotelu s polopenzí formou bufetu. Hotel je 200 m od sjezdovky. V hotelu je restaurace, bar, krytý bazén 16×8 m, Wellness, fitness, 2 finské sauny, stolní tenis, kulečník a půjčovna lyží.

Program

1.den – noční přejezd do Bosny

2.den – ráno navštívíme přírodní termální bazén s teplotou vody 38 stupňů. Navštívíme bosenské údolí pyramid, kde projdeme podzemní labyrint Ravne. V podvečer příjezd na ubytování v Jahorině. Večeře a seznamovací balkánský večírek:)

3.den – bufetová snídaně, celodenní lyžování v Jahorině, bufetová večeře

4. den – bufetová snídaně, celodenní lyžování v Jahorině, bufetová večeře

5. den – bufetová snídaně, celodenní lyžování v Jahorině, bufetová večeře. Podle zájmu možnost navštívit archeologické muzeum v Sarajevu, které je největší v Evropě, večer v Sarajevu s večeří ve vyhlášeném steak-haus (fakultativně).

6. den – bufetová snídaně, celodenní lyžování v Jahorině, bufetová večeře

7. den – bufetová snídaně, po snídani opustíme ubytování, celodenní lyžování v Jahorině, navečer odjezd domů s možností návštěvy podzemního tunelu Ravne a termální bazén.

8. den – noční přejezd, příjezd v ranních hodinách

Cena zahrnuje: doprava tam i zpět, 5 nocí ubytování v hotelu s polopenzí.

Cena nezahrnuje: skipas (na 5 dní 123 €), vstup do termálů cestou tam i zpět, vstup do labyrintu Ravne pod pyramidou Slunce (5 € /osoba), výlet do Sarajeva s návštěvou muzea (6 €/osoba). V ceně není pojištění, které si můžete sjednat u své zdravotní pojišťovny.

Fotoarchív z lyžování v Bosně →


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)