23-03 Jarní rovnodennost na pyramidě

23-03 Jarní rovnodennost na pyramidě

0 Od Jiří Matějka

16 – 20. 3. 2023. Jarní rovnodennost na bosenských pyramidách

Děkuji všem, co se zúčastnili. Pojeďte s námi i vy.

Viděli jsme kamenné koule v Zavidoviči, bosenská pyramida Slunce a Měsíce, archeologický park Ravne 2, ozdravné pobyty v podzemním chodbách Ravne pod pyramidou Slunce, královská mohyla ve Vratnici, koupání v přírodní termální vodě, večerní výlet do Sarajeva.

Program

1.den: Noční přejezd do Bosny
2. den: Kamenné koule v Zavidoviči s desítkou koulí a Podubravlje s největší kamennou koulí na světě (s možností grilu u koulí), příjezd do Visoka. Po večeři možný výstup na vrchol pyramidy Slunce.
3. den: Po snídani vyhlídka Belveder a seznámení s historií objevu pyramid, mnohatunové bloky na severní pyramidě Slunce, výstup na vrchol pyramidy. Po večeři volný program, nebo návštěva labyrintu Ravne po zavírací době.
4. den: Po snídani přejezd na mohylu ve Vratnici, výstup na pyramidu Měsíce. Navečer prohlídka pěší zóny starého města v Sarajevu.
5. den: Po snídani odjezd v 7.30 hod. domů. Předpokládaný příjezd do Bratislavy je v 19.00, do Brna 20.30, do Prahy 23.30 hod.

Obsah ceny

V ceně je: autobusová doprava tam i zpět, 3 x ubytování v hotelu s polopenzí, překladatel a průvodce po celou dobu pobytu, průběžné měření vaší bioenergie přístrojem LEM.

V ceně není: vstupy dle programu s průvodcem Nadace, osobní cestovní pojištění, fakultativní pohoštění u koulí, nebo na pyramidě Měsíce.

Fotoarchív našich cest → 

Termíny se plní.: