23-06 Dobrovolnictví v údolí pyramid 2023

23-06 Dobrovolnictví v údolí pyramid 2023

Vyp Od Jiří Matějka

VÝZVA DOBROVOLNÍKŮM, ABY SE PŘIPOJILI K DOBROVOLNICKÉ AKCI 2023

Dobrovolnická sezóna v bosenských pyramidách je jednou z nejaktivnějších a nejnapínavějších v celém regionu i mimo něj. Nadace „Archeologický park: Bosenská pyramida Slunce“ již léta pořádá dobrovolnické akce, kam zve zájemce z celého světa, aby se zapojili do práce na projektu.

Přihlášky na dobrovolnickou sezónu 2023, která začíná 5. června 2023. Rok od roku do Visoka přijíždí stále větší počet dobrovolníků, kteří pocházejí z několika různých kontinentů a kteří nezištně pomáhají a přispívají prací na archeologických nalezištích.

 

Abyste se mohli přihlásit, musíte mít mezi 18 a 70 lety, mít veselého ducha a mít motivaci pracovat s lidmi s otevřenou myslí a srdcem.

V roce 2023 budou probíhat archeologické práce pod odborným dohledem na několika různých místech, která nadace svou činností zastřešuje. Dobrovolníci se budou moci seznámit s projektem, s různými multidisciplinárními vědami, ale také poznat nové lidi, jejich kultury a zvyky, protože Visoko skutečně spojuje rozmanitost.

Kromě práce na archeologických nalezištích se dobrovolníci zapojují také do akcí Eco Day, které zahrnují úklidové akce v parku Ravne 2 každou druhou středu v měsíci.

Podívejte se na náš kalendář dobrovolníků a více informací na tomto odkazu:

https://bosanskepiramide.ba/en/volunteering/

Speciální program a termíny: expedice a dobrovolnictví:

Video 

Video prvních dobrovolníků z České republiky

Další videa →