23-06 Letní slunovrat v bosenském údolí pyramid

23-06 Letní slunovrat v bosenském údolí pyramid

Vyp Od Jiří Matějka

15 – 19. 6. 2023. Letní slunovrat na pyramidách v Bosně

Kamenné koule, pyramida Slunce a Měsíce, labyrint Ravne, slavnosti Slunovratu, Mohyla Vratnica a Sarajevo.

Kamenné koule v Zavidoviči, bosenská pyramida Slunce a Měsíce, archeologický park Ravne 2, ozdravné pobyty v podzemním chodbách Ravne pod pyramidou Slunce, slavnost slunovratu v parku Ravne 2, královská mohyla ve Vratnici, večerní výlet do Sarajeva.

Doprava busem tam i zpět, místní přejezdy, ubytování v pokojích 2-4 l. s vlastním sociálním zařízením, snídaně (bufetová), večeře.

Termín: 15. – 19. 6. 2023 / cena: 9.800 Kč / 400 € (uvolnila se 2 místa)

Nástupní místa: Praha (18.00) – svoz do Brna za příplatek 500 Kč/1 cesta/osoba), Humpolec (benzinka) (19.00) – svoz do Brna za příplatek 300 Kč/1 cesta / 1 osoba)  Brno (21.00), Bratislava (22.45)

Minimální počet účastníků v 19.místném busu: 15 (velký bus 27).

Přihláška ke stažení →

Program

1.den: Noční přejezd do Bosny
2. den: Kamenné koule v Zavidoviči s desítkou koulí a Podubravlje s největší kamennou koulí na světě (s možností grilu u koulí), příjezd do Visoka. Po večeři možný výstup na vrchol pyramidy Slunce.
3. den: Po snídani vstup do podzemního labyrintu Ravne, mnohatunové bloky na severní pyramidě Slunce,  slavnost a program letního slunovratu v parku Ravne 2. Po večeři volný program, nebo návštěva labyrintu Ravne po zavírací době.
4. den: Po snídani přejezd na mohylu ve Vratnici, výstup na pyramidu Měsíce. Navečer prohlídka pěší zóny starého města v Sarajevu.
5. den: Po snídani odjezd v 7.30 hod. domů. Předpokládaný příjezd do Bratislavy je v 19.00, do Brna 20.30, do Prahy 23.30 hod.

Obsah ceny

V ceně je: autobusová doprava tam i zpět, 3 x ubytování v hotelu s polopenzí, překladatel a průvodce po celou dobu pobytu, průběžné měření vaší bioenergie přístrojem LEM.

V ceně není: vstupy dle programu s průvodcem Nadace, osobní cestovní pojištění, fakultativní pohoštění u koulí.

Fotoarchív našich cest → 

Ubytování v centru města Visoko je na hotelu. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení → fotoarchív ubytování

Program bude upraven podle počasí.

Zapomeňte na práci a starosti, vnímejte jedinečnost místa. Vždy skvělá parta lidí, vzrušující nová poznání a velký příběh, to je Bosna. Ne nadarmo se tvrdí – kdo nebyl v bosenském údolí pyramid, jako by nežil.

Klub Nový cestovatel spojuje přátele cestování s časopisem WM magazín. Poznávací cesty nejsou vedeny cestovní kanceláří. Informace: jirimatejka@wmmagazin.cz, Tel: +420777770609

Bosenské údolí pyramid navštěvuji od roku 2005. Dr. S. Osmanagiche jsem poprvé pozval do Česka a na Slovensko v roce 2014, kdy o pyramidách v Bosně ještě nikdo nic nevěděl. Dokument z přednášky v Praze  můžete shlédnout zde  O nejnovějších archeologických objevech v Bosně se dočtete v časopise WM magazíni

Časopis WM magazín vybudoval v novém parku podzemní energetické spirály jako dar Nadaci BPS. Více o energii spirál najdete zde Energie spirál


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Těšíme se na vás.

Jiří Matějka a Tomáš