23-04 Itálie, údolí bohů, pyramidy, Milán a Benátky

23-04 Itálie, údolí bohů, pyramidy, Milán a Benátky

Vyp Od Jiří Matějka

27. 4 – 1. 5. 2023. Itálie, Val Camonica – údolí bohů, pyramidy „Italské Gíza“, Miláno a Benátky

Druhá cesta do severní Itálie. Údolí bohů s rytinami astronautů, tři pyramidy u Montevecchia, prohlídka Milána a Benátek. Náročná, ale unikátní cesta.

Termín: 27. 4. – 1. 5. 2023 / Předběžná cena: 14.200 Kč / 560 €

Nástupní místa: Brno (19.00), Humpolec, benzinka (po dohodě), Praha (cca 21.00). Zpět pojedeme Bratislava – Brno –  Praha.

Minimální počet účastníků: 14

Přihláška ke stažení →

Program

1.den: Noční přejezd z Brna přes Prahu do Itálie

2. den: V Capo di Ponte bude první prohlídka prehistorických rytin (Naquano, Cimbergo-Passardo, s rytinami mimo jiné slavných tzv. astronautů). Po prohlídce přejezd do hotelu v Borario Terme, ubytování se snídaní (místo ubytování se může změnit).
3. den: Po snídani odjez do oblasti Montevecchio, kde prozkoumáme „tři pyramidy“. Po prohlídce možnost jet do Milána a navštívit historické náměstí Piazza del Duomo (slavný dóm a pěší zóna). Ve večerních hodinách příjezd do hotelu.
4. den: Po snídaní odjezd do Lido di Jesolo, ubytování v hotelu nedaleko pláže, se snídaní. Odpoledne pojedeme lodí do Benátek.
5. den: Po snídani odjezd a návrat domů přes Bratislava – Brno – Praha

Fotoarchiv z cesty do Itálie →

Obsah ceny

V ceně je: autobusová doprava tam i zpět, 3 x ubytování v hotelu se snídaní, překladatel a průvodce po celou dobu pobytu.

V ceně není: vstupy, osobní cestovní pojištění.

Program bude upraven podle počasí.

Zapomeňte na práci a starosti, vnímejte jedinečnost místa. Vždy skvělá parta lidí, vzrušující nová poznání a velký příběh, to je Itálie.


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Těšíme se na vás.

Jiří Matějka a Tomáš