Mohyla ve Vratnici video

Mohyla ve Vratnici video

0 Od Jiří Matějka

Videodokument mohyla ve Vratnici

Bosnian pyramid – Tumulus In Vratnica

Asi 4 kilometry východním směrem od pyramidy Měsíce, v obci Gornja Vratnica, byly objeveny dvě mohyly, velká Toprakalija a menší mohyla Dolovi. Královská mohyla (Toprakalija) má kónický tvar a připomíná jednu z mohyl v Anglii. Anglická je pravděpodobně hliněná, zdejší je poskládaná z velkých kamenných bloků s výškou 32 metrů. Do Bosny jezdím pravidelně od roku 2006. Viděl jsem první vykopávky a nové objevy.

Nejnovější informace z největšího archeologického projektu na světě najdete vždy v časopise WM magazín Skryté skutečnosti: http://wmmagazin.cz​ Cesty a expedice do Bosny pořádá Nový cestovatel: http://novycestovatel.cz/aktualni-cesty

Pokud se vám videa a články líbí, podpořte nás předplatným, nebo pojeďte se mnou nejenom na bosenské pyramidy. Těším se na vás. Jiří Matějka (+420777770609). Naše dokumenty jsou originální, respektujte prosím autorská práva. Výroba dokumentů stála čas a peníze. Děkuji.


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)