Pyramida Slunce video

Pyramida Slunce video

0 Od Jiří Matějka

Bosenská pyramida Slunce

Bosnian pyramid of the Sun

V bosenském údolí u města Visoko, asi třicet kilometrů severozápadně od Sarajeva, byly v roce 2005 objeveny pyramidy. Největší je pyramida Slunce. Pyramida Slunce, s výškou 220 metrů a délkou stran víc jak 360 metrů, je největší na světě. Strany jsou obloženy uměle vyrobenými bloky, což ukazuje na přítomnost neznámé civilizace. Pyramida je pokryta hlínou a vegetací, proto zůstala až do současnosti bez povšimnutí. Do Bosny jezdím pravidelně od roku 2006. Viděl jsem první vykopávky a nové objevy.

Nejnovější informace z největšího archeologického projektu na světě najdete vždy v časopise WM magazín Skryté skutečnosti: http://wmmagazin.cz​ Cesty a expedice do Bosny pořádá Nový cestovatel: http://novycestovatel.cz/aktualni-cesty

Pokud se vám videa a články líbí, podpořte nás předplatným, nebo pojeďte se mnou nejenom na bosenské pyramidy. Těším se na vás. Jiří Matějka (+420777770609).

Naše dokumenty jsou originální, respektujte prosím autorská práva. Výroba dokumentů stála čas a peníze. Děkuji.


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)