Košice a Iontový tunel

Košice a Iontový tunel

Vyp Od Jiří Matějka

Děkuji všem, kteří přišli na setkání v Košicích. Povídali jsme si nejenom o ruinách města, které prosperovalo již v době 9000 př. n. l., ale také o zdraví prospěšných iontových vitamínech – vzdušných iontech, a jak takové prostředí získat v domech.

Veletrh v Košicích

Na veletrhu bylo mnoho stánků a prodejců různých minerálů a přírodních výrobků. Výstavní hala byla plná pozitivního myšlení. Měřil jsem hladinu vzdušných vitamínů na parkovišti před halou a pak na výstavišti. Venku byla koncentrace vzdušných lehkých záporných iontů 680 i-/cm3, ve výstavní hale mé měření ukázalo 890 i-/cm3. V pátek a v sobotu, kdy jsem měl přednášky o nejstarších neolitických symbolech v Evropě a o zdravotních účincích iontů a nových realizacích iontových domů, byla v konferenčním sále hodnota iontů velmi nízká → 200 i-/cm3. Příčinou poklesu byly zejména nevhodné povrchové matriály v místnosti. O vlivu materiálů použitých při výstavbě domu bylo hlavní téma mě přednášky o Iontových domech. → www.iontovydum.info

Záporné ionty v iontovém tunelu

Na světě existují jeskyně a podzemní tunely s vysokou koncentrací lehkých prospěšných vzdušných záporných iontů. O prospěšných zdravotních účincích záporných iontů se můžete více dočíst zde → http://iontovydum.info/zdravotni-vyhody-zapornych-iontu/

Prozkoumal jsem a měřil záporné ionty v Iontovém tunelu na Slovensku. Před vstupem byla koncentrace 1.880 i-/cm3, což je běžná hodnota v čisté přírodě. Iontový tunel má délku 260 metrů a vede do středu slovenské hory Kota zulu 664. Vstup do Iontového tunelu je znemožněný vládním nařízením.

V hloubce cca 40 metrů je koncentrace lehkých vzdušných kyslíkových záporných iontů 982.000 i-/cm3. Když jdete dál až na konce tunelu dlouhého 260 metrů, pak se prospěšná koncentrace zvyšuje až na hodnotu více jak 2.000.000 i-/cm3. To je významná hodnota, kterou jen tak v Evropě nenajdete. Podobná jeskyně je v českém Moravském krasu (http://www.wmmagazin.cz/category/evina-jeskyne/)

Iontový tunel na Slovensku je dlouhý 260 metrů, končí na svislé ose pyramidálního kopce Kota zulu 664. Na konci tunelu je místo s nejvyšší koncentrací lehkých iontů více jak 2.000.000 miliony. Toto místo lidé přirozeně vyhledávají a cítí se tam dobře, tak jako já.

Státní zákaz a reakce lidí

V roce 2019 vyhledávalo a navštívili Iontový tunel na Slovensku každý den cca 100 lidí. To byl důvod, proč slovenské státní orgány zakázaly přístup do Iontového tunelu. Tehdejší policejní prezident a starosta Markušovců mě pozvali na jednání, kde mi úředně vysvětli a zakázali vstup do Iontového tunelu. Výsledkem jednání byl zákaz vstupu na Kotu zulu 664 i do Iontového tunelu.

V tu dobu mi denně volalo mnoho z vás, jak vám pravidelná návštěva Iontového tunelu pomohla zlepšit váš zdravotní stav. Mnohým se rychle snížila hladina glukózy v krvi, snížil krevní tlak, nebo došlo k rychlé obnově životní energie. To jsou zdokumentovaná fakta.

Již deseti minutový pobyt v prostředí s vysokou koncentrací záporných iontů, bude pro vás velkým zdravotním přínosem. Není nic lepšího, než to vyzkoušet …

Jiří Matějka

www.kotazulu664.sk  /  www.wmmagazin.cz/category/evina-jeskyne  /  cwww.wmmagazin.cz/category/vzdusne-vitaminy/


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)