21-05 Energie pyramid v Bosně

21-05 Energie pyramid v Bosně

0 Od Jiří Matějka

28 – 31.5.2021. Poznávací cesta do údolí pyramid v Bosně

Kamenné koule, pyramida Slunce a Měsíce, labyrint Ravne, Mohyla Vratnica, termály a Sarajevo.

Kamenné koule v Zavidoviči, bosenská pyramida Slunce a Měsíce, archeologický park Ravne 2, podzemní labyrint Ravne 3, ozdravné pobyty v podzemním chodbách Ravne pod pyramidou Slunce, královská mohyla ve Vratnici, koupání v přírodní termální vodě, večerní výlet do Sarajeva. Vlastní doprava.

Na území Bosny a Hercegoviny neplatí žádná omezení a opatření. Restaurace, obchody a pohyb je neomezený. Při vstupu do Bosny je vyžadován PCR test platný pro cestování do zahraničí, ne starší jak 72 hodin.

Program

1. den: Setkání u kamenných koulí v Zavidoviči (cca 09.30 hod). Kamenné koule v Zavidoviči – Mečevici s desítkoi koulí a Podubravlje s největší kamennou koulí na světě (s možností grilu u koulí) , cestou do Visoka zastávka v přírodních termálech, příjezd do Visoka, labyrint Ravne s průvodcem, ubytování. Večer je možný výstup na vrchol pyramidy Slunce, nebo pobyt po zavírací době v podzemním labyrintu Ravne.
2. den: Vyhlídka Belveder a seznámení s historií objevu pyramid, mnohatunové bloky na severní pyramidě Slunce, výstup na vrchol pyramidy. Večer volný program, nebo návštěva labyrintu Ravne po zavírací době. případně termálního bazénu.
3. den: Přejezd na mohylu ve Vratnici, výstup na pyramidu Měsíce. Navečer prohlídka pěší zóny starého města v Sarajevu.
4. den: Odjezd domů.

Obsah ceny

V ceně je: průvodce Jiří Matějka a Tomáš po celou dobu pobytu, překladatel, měření bioenergie přístrojem LEM a kondiční diagnostika speciálním přístrojem. Budeme se o vás starat jako o vlastní …

V ceně není: ubytování v apartmánech (cca 3×15 eur) vstupy dle programu s průvodcem Nadace, osobní cestovní pojištění, fakultativní pohoštění u koulí a na pyramidě Měsíce.

Program bude upraven podle počasí.

Zapomeňte na práci a starosti, vnímejte jedinečnost místa. Vždy skvělá parta lidí, vzrušující nová poznání a velký příběh, to je Bosna. Ne nadarmo se tvrdí – kdo nebyl v bosenském údolí pyramid, jako by nežil.

Pokud máte zájem, napište, nebo volejte:  E: jirimatejka@wmmagazin.cz, T: +420 777770609

Těšíme se na vás.

Jiří Matějka a Tomáš


Klub Nový cestovatel spojuje přátele cestování s časopisem WM magazín Skryté Skutečnosti. Poznávací cesty nejsou vedeny cestovní kanceláří. Informace: jirimatejka@wmmagazin.cz, Tel: +420777770609

Bosenské údolí pyramid navštěvuji od roku 2005. Dr. S. Osmanagiche jsem poprvé pozval do Česka a na Slovensko v roce 2014, kdy o pyramidách v Bosně ještě nikdo nic nevěděl. Dokument z přednášky v Praze  můžete shlédnout zde → O nejnovějších archeologických objevech v Bosně se dočtete v časopise WM magazín Skryté Skutečnosti →

Časopis WM magazín vybudoval v novém parku podzemní energetické spirály jako dar Nadaci BPS. Více o energii spirál najdete zde → Energie spirál


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)