22-06 Letní slunovrat v Bosně

22-06 Letní slunovrat v Bosně

0 Od Jiří Matějka

22-06 Letní slunovrat pod pyramidou Slunce

Kamenné koule v Zavidoviči, obelisk u Olova, slavnost letního slunovratu v parku Ravne 2, hledání krystalů, pyramida Slunce a Měsíce, výlet do Sarajeva, podzemní labyrint Ravne a jiná zajímavá místa.

Termín: 22. – 27. 6. 2022

Nástupní místo: Ostrava

Termín je obsazený

Program

1. den – noční přejezd do Bosny
2. den – kamenné koule v Zavidoviči, obelisk u Olova, ubytování ve Visoku.
3. den – Podzemní chodby pod pyramidou Slunce, archeologické vykopávky bloků na pyramidě Slunce a výstup na vrchol, ubytování ve Visoku.
4. den – Po snídaní odjezd do Sarajeva. Odpoledne  slavnost letního slunovratu v parku Ravne 2, ubytování ve Visoku.
5. den – Po snídaní mohyla ve Vratnici, prohlídka a výstup na pyramidu Měsíce, ubytování ve Visoku.
6. den – Po snídani odjezd domů.

V průběhu pobytu navštívíme několikrát podzemní labyrint Ravne, nebo léčivý termální bazén a jiná zajímavá místa.

Obsah ceny

V ceně je: autobusová doprava tam i zpět, 4 x ubytování v hotelu s polopenzí, překladatel a průvodce po celou dobu pobytu, průběžné měření vaší bioenergie přístrojem LEM.

V ceně není: vstupy, osobní cestovní pojištění, fakultativní pohoštění u koulí, nebo na pyramidě Měsíce.

Program bude upraven podle počasí.

Zapomeňte na práci a starosti, vnímejte jedinečnost místa. Vždy skvělá parta lidí, vzrušující nová poznání a velký příběh, to je Bosna. Ne nadarmo se tvrdí – kdo nebyl v bosenském údolí pyramid, jako by nežil.

Fotoarchív z cest →

Těšíme se na vás.

Jiří Matějka

Klub Nový cestovatel spojuje přátele cestování s časopisem WM magazín Skryté Skutečnosti. Poznávací cesty nejsou vedeny cestovní kanceláří. Informace: jirimatejka@wmmagazin.cz, Tel: +420777770609

Bosenské údolí pyramid navštěvuji od roku 2005. Dr. S. Osmanagiche jsem poprvé pozval do Česka a na Slovensko v roce 2014, kdy o pyramidách v Bosně ještě nikdo nic nevěděl. Dokument z přednášky v Praze  můžete shlédnout zde → O nejnovějších archeologických objevech v Bosně se dočtete v časopise WM magazín Skryté Skutečnosti →

Časopis WM magazín vybudoval v novém parku podzemní energetické spirály jako dar Nadaci BPS. Více o energii spirál najdete zde → Energie spirál


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)